ବିଜୁ ଛାତ୍ର ଜନତା ଦଳ ନିରାକାରପୁର କଲେଜ ନୂତନ କମିଟି

ନିରାକାରପୁର, ୨୨/୧୧/୨୦୨୩ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ରାଜ୍ୟ ବିଜୁ ଛାତ୍ର ଜନତା ଦଳ ସଭାପତି ଦେବୀ ରଞ୍ଜନ ତ୍ରିପାଠୀଙ୍କ ଅନୁମୋଦନ କ୍ରମେ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ନିରାକାରପୁର କ୍ଷେତ୍ରବାସୀ ଡି ଏ ଭି କଲେଜର ନୂତନ ଛାତ୍ର ବିଜୁ ଜନତା ଦଳର ନୂତନ କର୍ମକର୍ତ୍ତା ଙ୍କ ନାମ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି। ଆବାହକ ଭାବେ କାର୍ତ୍ତିକ ସାମନ୍ତରାୟ, ସହ ଆବାହକ ବିପ୍ରପ୍ରୀୟ ଦାଶ, ରୁଦ୍ର ପ୍ରସାଦ ସେନାପତି, କ୍ରୀଡ଼ା ପ୍ରତିନିଧି ଭାବେ ଅମିଶା ପ୍ରଧାନ, କାଜଲ ମଙ୍ଗରାଜ, ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପ୍ରଧାନ, ଆଦିତ୍ୟ ବଳବନ୍ତରାୟ, ସାଂସ୍କୃତିକ କମିଟି ପ୍ରତିନିଧି ଭାବେ ଜୟନ୍ତ କୁମାର ପାହାଡ଼ସିଂହ, ଜ୍ୟୋତ୍ରିମୟୀ ପାଇକରାୟ, ସୁଚିଶ୍ମିତା ବାରିକ, ଶୁଭଲକ୍ଷ୍ମୀ ବେହେରା, ହେଲ୍ପ ଡେସ୍କ ପ୍ରତିନିଧି ସୁନୀତା ଖୁଣ୍ଟିଆ, ତୁଳସୀ ଦଳେଇ, ଚିନ୍ମୟ ସାମନ୍ତରାୟ,ଅନିଲ ଶ୍ରୀଚନ୍ଦନ, ଡେ ସ୍କଲାର ସୋସାଇଟ ପ୍ରତିନିଧି ଭାବେ ପ୍ରତ୍ୟୁଷ ଦାଶ,ସାଧନା ଦାସ, ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଦାୟିତ୍ଵ ଶିବ ପ୍ରସାଦ ସାମନ୍ତରାୟ, ଲଭଲି ବିଶ୍ଵାଳ, ଶୁଭେନ୍ଦୁ ସୁନ୍ଦରାୟ, ଚିନ୍ମୟୀ ଶ୍ରୀଚନ୍ଦନ ଓ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତିନିଧି ଭାବେବ ଅନିଲ ମାଝୀ, ବିଶ୍ଵ ରଞ୍ଜନ ବଡ଼ପଣ୍ଡା, ବର୍ଷାରାଣୀ ବଳିଆରସିଂହ, ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ରଣସିଂହ, ହଷ୍ଟେଲ ପ୍ରତିନିଧି ଭାବେ ସ୍ଵାଧୀନ ଜେନା ନାମ ବିଧିବଦ୍ଧ ଭାବେ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି । ଚୟନ ହୋଇଥିବା ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ମାନଙ୍କୁ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନେ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *