କୃତୀ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ମିଶନ ଏସ କ୍ରିଷ୍ଣା ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ନିରାକାରପୁର, ୦୫/୬/୨୦୨୪ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ମିଶନ ଏସ କ୍ରିଷ୍ଣା  ଓ ସହଯୋଗ ପରିବାର ମିଳିତ ଉଦ୍ୟମରେ କୃତୀ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ  ଏକ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଉତ୍ସବ ଖୋରଧା ଜିଲ୍ଲା ହୀରାପୁର ଠାରେ ମିଶନ ଏସ କ୍ରିଷ୍ଣା ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତଥା ଶିକ୍ଷକ ବିଶ୍ଵନାଥ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ବରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ସଭାରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମାଜସେବୀ ବିଭୂତି ଭୂଷଣ ଶତପଥୀ, ଅଧ୍ୟାପକ ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାର ବେହେରା, ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ମଞ୍ଜୁଲତା ମହାପାତ୍ର, ସହ ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ନବୀନ ମହାପାତ୍ର ଓ ସହଯୋଗ ଆବାହକ ହିମାଂଶୁ ଭୁଷଣ ଚମ୍ପତିରାୟ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ଏ ୱାନ ପାଇ କୃତିତ୍ୱ ହାସଲ କରିଥିବା ଛତ୍ରପଡ଼ା ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଛାତ୍ରୀ ବୈଶାଖୀ ବେହେରାଙ୍କ ସହିତ ଅନ୍ୟ କୃତୀ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ପୁଷ୍ପ ଗୁଛ ଓ ଉପଢ଼ୌକନ ପ୍ରଦାନ କରି ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ କରିଥିଲେ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଲିଜା ବେହେରା, ସୋନାଲି ମହାପାତ୍ର,ଲିପିନା ବାହୁ ବଳବନ୍ତରାୟ, ଶିକ୍ଷକ ଦୀପକ ସାହୁ,ଶରତ ଚନ୍ଦ୍ର ସୁବୁଦ୍ଧି, ବିକାଶ ମାର୍ଥା, ସୁଜିତ୍ ଲେଙ୍କା ଓ ବିଶ୍ବରଂଜନ ମୁଦୁଲି ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଉଜ୍ଜଳ ଭବିଷ୍ୟତ କାମନା କରିଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *