ଗୋପବନ୍ଧୁ ପୌଢ ନିବାସ ୪୨ ମୌଜାରେ ଡଃ. ହରେକୃଷ୍ଣ ମହତାବଙ୍କ ଜୟନ୍ତୀ ପାଳିତ

କଟକ, ୨୧/୧୧/୨୦୨୩ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଡଃ. ହରେକୃଷ୍ଣ ମହତାବଙ୍କ ୧୨୫ ତମ ଜନ୍ମ ଜୟନ୍ତୀ ୪୨ମୌଜା ଏରଞ୍ଚ ସ୍ଥିତ ଗୋପବନ୍ଧୁ ପୌଢ ନିବାସ ଠାରେ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଆବାହକ ତଥା ପୌଢ ନିବାସର ସମ୍ପାଦକ ଅନୁପମ ପତି ସ୍ବାଗତ ଭାଷଣ ଦେଇଥିଲେ । ମୁଖ୍ୟ ବକ୍ତା ୪୨ମୌଜା ବିକାଶ ପରିଷଦର ସମ୍ପାଦକ ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ପତିଙ୍କ ପ୍ରସ୍ତାବ କ୍ରମେ ୪୨ମୌଜା ଶାନ୍ତି କମିଟିର ସଭାପତି ଶରତ କୁମାର ରାୟ ସଭାରେ ସଭାପତିତ୍ବ କରିଥିଲେ । ସମ୍ମାନୀୟ ଅତିଥି ଭାବେ ୪୨ ମୌଜା ଯାଦବ ମହାସଭାର ସଭାପତି ବୁଲେଇ ବେହେରା,ସମାଜସେବୀ ଶୁକଦେବ ପଟ୍ଟନାୟକ,କିଶୋର ବାରିକ, ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଦାସ,ଜ୍ୟୋତିରଂଜନ ଦାସ,ରବୀନ୍ଦ୍ର ମହାନ୍ତି ଓ ପୌଢ ନିବାସର ଅନ୍ତେବାସୀ ପ୍ରମୁଖ ଡଃ. ମହତାବଙ୍କ ଫଟୋଚିତ୍ରରେ ପୁଷ୍ପଗୁଚ୍ଛ ଦେଇ ଶ୍ରଦ୍ଧା ସୁମନ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ । ବକ୍ତା ମାନେ ଡଃ. ମହତାବଙ୍କ ଜୀବନୀ ଶୈଳୀ,ବଳିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ବ ଓ ସମାଜ ପାଇଁ ତାଙ୍କର ଅବଦାନ ଅତୁଳନୀୟ ବର୍ଣ୍ଣନା କରି ଗୁଣଗାନ ମାନ କରିଥିଲେ । କିଶୋର ବାରିକ ଧନ୍ୟବାଦ୍ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *