Sunday , March 26 2023
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଜୟ ମା’ ବିରଜା ସାହିତ୍ୟ ସଦନକୁ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ଜୟ ମା’ ବିରଜା ସାହିତ୍ୟ ସଦନକୁ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ଯାଜପୁର , ୧୯/୦୩/୨୦୨୩ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ସୁରେଶ କୁମାର କର)- ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ଦଶରଥ ପୁର ଅଞ୍ଚଳର ଜୟ ମାଆ ବିରଜା ସାହିତ୍ୟ ସଦନ ପଞ୍ଜିକୃତ ସଂଖ୍ୟା-୧୩୨୩୨୯୧/୨୯/୧୧/୦୨୧ ଭାରତ ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ବାରା ମାନ୍ୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ଅନୁଷ୍ଠାନ (ଉତ୍କଳ ମାଟି) ଲାଲବାଗ, ଖାନନଗର, ମଙ୍ଗଳ ପୁର ଆଜି ତା ୧୯/୦୩/୦୨୩ରିଖ ରବିବାର ଦିନ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଓଡ଼ିଆ ସ୍ବାଭିମାନ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନର ଦ୍ବାଦଶ ଜାତୀୟ ଆଲୋଚନା ଚକ୍ର ଦିଲ୍ଲୀ ତରଫରୁ ସମ୍ପାଦକ-ସୁଶାନ୍ତ କୁମାର ସାବତ,ସଭାପତି-ମଧୁସୂଦନ ଦାସଙ୍କ କର କମଳରୁ ବିରଜାପ୍ରଭା ପତ୍ରିକାର ସମ୍ପାଦକ ଉମାକାନ୍ତ ଦାସ ,ତଥା ତାଙ୍କ ଆଦ୍ୟଗୁରୁ ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ଦେବେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ଦାସ ,ଦିପ୍ତୀ ରଞ୍ଜନ ବାରିକ୍, ମଧୁସୂଦନ ବିଶ୍ବାଳ, କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ଦାସ,ଇନ୍ଦ୍ରମଣି ଜେନା, ସୋମନାଥ ଦାସ,ଅରୁଣ କୁମାର ପଲାଇ,ମଦନ ମୋହନ ଦାସ,ସୌଭାଗ୍ୟ ପଲାଇ,ଉମାକାନ୍ତ ବାରିକ୍,ଗୌତମ ଦାସ,,ଦେବେନ୍ଦ୍ର ପଲାଇ, ସୁନାକର ପରିଡ଼ା, ଗ୍ୟାନ ରଞ୍ଜନ ପଲାଇ ପ୍ରମୁଖ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ପତ୍ରଟିକୁ ଗ୍ରହଣ କରି ସମବେତ କଣ୍ଠରେ ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀ ସର୍ବଭାରତୀୟ ଭାଷା ସାହିତ୍ୟ ମେଳାରେ ଜୟ ଉତ୍କଳ ଜନନୀ ,ଜୟ ଓଡ଼ିଆ ଭାଷା ସାହିତ୍ୟର ସ୍ଲୋଗାନ ଦେଇଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.