Tuesday , March 28 2023
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ନବମ ଯାଜପୁର ଜିଲା ମହୋତ୍ସବ ଯଯାତି-୨୦୨୩

ନବମ ଯାଜପୁର ଜିଲା ମହୋତ୍ସବ ଯଯାତି-୨୦୨୩

କବିତା ପାଠରେ ଭାଗ ନେବାପାଇଁ ଇଛୁକ କବି ଏବଂ କବୟତ୍ରୀ ମାନେ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଆହ୍ୱାନ

ଯାଜପୁର,୦୨/୦୨/୨୦୨୩ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ନବମ ଯାଜପୁର ଜିଲା ମହୋତ୍ସବ ୮ ତାରିଖ ଠାରୁ ୧୩ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜିଲା ସଦର ମହକୁମାର ବାଳାଶ୍ରମ ପଡିଆ ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ ।  ଉତ୍ସବକୁ ସରସ ସୁନ୍ଦର ବୋଧଗମ୍ୟ ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ କରିବା ନିମନ୍ତେ ଜିଲାର ଅଧିବାସୀ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆସନ୍ତା ୧୧ ତାରିଖରେ ଏକ କବିତା ପାଠୋତ୍ସବ ଆୟୋଜନ କରାଯିବ ।  ଏହି କବିତା ପାଠୋତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେବାପାଇଁ ଇଛୁକ କବି ମାନେ dcojajpur@gmail.com ରେ ସେମାନଙ୍କର କବିତା ପଠାଇବାକୁ ଜିଲା ସଂସ୍କୃତି ଅଧିକାରୀ ଶ୍ରୀ ଦୁର୍ଯେ୍ୟାଧନ ମଲ୍ଳ୍ିକ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।  ଇଛୁକ କବି ଓ କବୟତ୍ରୀ ମାନେ ଯାଜପୁର ଜିଲାର ଅଧିବାସୀ ହୋଇଥିବେ ।  ବିଗତ ପାଂଚ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଅନୁନ୍ୟ ଗୋଟିଏ କବିତା ସଂକଳନ ପ୍ରକାଶିତ ହୋଇଥିବ ଏବଂ କବିତାଟି କୌଣସି ଆକ୍ଷେପ ମୂଳକ ବା ନକରାତ୍ମକ କବିତା ହୋଇ ନ ଥିବା ବାଂଛନୀୟ ଅଟେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.