Wednesday , May 31 2023
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ସାମ୍ବାଦିକ ଶିଶିର ସାଥୁଆ ମହାପାତ୍ର ଙ୍କ ଅଷ୍ଟମ ବାର୍ଷିକ ଶ୍ରାଦ୍ଧୋତ୍ସବ ଓ ସ୍ମୃତି ଚାରଣ ସଭା

ସାମ୍ବାଦିକ ଶିଶିର ସାଥୁଆ ମହାପାତ୍ର ଙ୍କ ଅଷ୍ଟମ ବାର୍ଷିକ ଶ୍ରାଦ୍ଧୋତ୍ସବ ଓ ସ୍ମୃତି ଚାରଣ ସଭା

ଭୁବନ ୧୬/୧୧/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଭୁବନ ଅଂଚଳର ଲୋକପ୍ରିୟ ସାମ୍ବାଦିକ ସ୍ୱର୍ଗତ ଶିଶିର ସାଥୁଆ ମହାପାତ୍ର ଙ୍କ ଅଷ୍ଟମ ବାର୍ଷିକ ଶ୍ରାଦ୍ଧୋତ୍ସବ ଓ ସ୍ମୃତି ଚାରଣ ସଭା ସ୍ଥାନୀୟ ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଏକାଡେମୀ ଠାରେ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଶିଶିର ସାଥୁଆ ଙ୍କ ଦାୟାଦ ଅବିନାଶ ସାଥୁଆ ମହାପାତ୍ର ଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ସ୍ମୃତିଚାରଣ ସଭାରେ ମହିଳା ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାର ଦାସ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି , ମଠକରଗୋଳା ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଡୋମେନଷ୍ଟ୍ରେଟର ଲଳିତ କୁମାର ବେହେରା, କମ୍ପ୍ୟୁଟର ସେଣ୍ଟର ସତ୍ୱାଧିକାରୀ ନିରଂଜନ ଗୁରୁ ସମ୍ମାନୀତ ଅତିଥି ଓ ସ୍ତମ୍ଭକାର ପ୍ରେମାନନ୍ଦ ପାଣିଗ୍ରାହୀ ମୁଖ୍ୟ ବକ୍ତା ଭାବେ ଯୋଗଦେଇ ସ୍ୱର୍ଗତ ଶିଶିର ସାଥୁଆ ଙ୍କ ସ୍ମୃତିଚାରଣ କରିଥିଲେ । ସାମ୍ବାଦିକ ସୁଶାନ୍ତ କୁମାର ପୋଥାଳ , ରବୀନ ଦାସ , ସଂଜୟ ନାୟକ , ଦୁଃଶାସନ ପୃଷ୍ଟି ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ଫଟୋଚିତ୍ରରେ ପୁଷ୍ପମାଲ୍ୟ ଅର୍ପଣ କରିବା ସହ ଦୁଇ ମିନିଟ ନୀରବ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.