Saturday , June 10 2023
Breaking News
Home / କ୍ରୀଡ଼ା / ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ଜିତି ସୁନାମ ଆଣିଲେ କନ୍ଧମାଳର ଝିଅ ଶ୍ରାବଣୀ – Shravani, the daughter of Kandhamal, won gold and brought fame

ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ଜିତି ସୁନାମ ଆଣିଲେ କନ୍ଧମାଳର ଝିଅ ଶ୍ରାବଣୀ – Shravani, the daughter of Kandhamal, won gold and brought fame

ଫୁଲବାଣୀ, ୧୮/୧୦/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଆଦିବାସୀ ଅଧ୍ୟୁଷିତ କନ୍ଧମାଳର ଝିଅ ଶ୍ରାବଣୀ ନନ୍ଦ ନିକଟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ୬୧ତମ ନ୍ୟାସନାଲ ଓପନ ଆଥେଲେଟିକ୍ସ ଚାମ୍ପିୟନସିପ ୨୦୨୨ରେ ଶହେ ମିଟର ଦୌଡ଼ରେ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି । ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ଜିତି ଜିଲ୍ଲା, ରାଜ୍ୟ ତଥା ଦେଶପାଇଁ ଗୌରବ ଆଣି ଦେଇଛନ୍ତି ଫୁଲବାଣୀ ସହର ମାଷ୍ଟ୍ର କ୍ରାନ୍ତୀରଭା ଇଣ୍ଡୋର ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଆୟୋଜିତ ଶହେ ମିଟର ଦୌଡରେ ଶ୍ରାବଣୀଙ୍କୁ ଏହି ସଫଳତା ମିଳିଛି । ସେ ୧୧. ୫୫ ସେକେଣ୍ଡରେ ଦୌଡ ସମାପ୍ତ କରିଥିଲେ ଶ୍ରାବଣୀ । ଏଥି ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଶ୍ରାବଣୀ ଜାତୀୟ ଓ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ତରରେ ବହୁ ପଦକ ଜିତି ଦେଶ ପାଇଁ ଗୌରବ ଆଣିଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.