Wednesday , May 31 2023
Home / ରାଜନୀତି / ଭୁବନ ବିଜେଡି ତରଫରୁ ନବୀନ ବାବୁ ଙ୍କ ୭୭ ତମ ଜୟନ୍ତୀ ପାଳନ

ଭୁବନ ବିଜେଡି ତରଫରୁ ନବୀନ ବାବୁ ଙ୍କ ୭୭ ତମ ଜୟନ୍ତୀ ପାଳନ

ବୁଦ୍ଧେଶ୍ୱର ମନ୍ଦିରରେ ସଫେଇ , ବୃକ୍ଷରୋପଣ ଓ ଦୀପ ଦାନ
ଭୁବନ ୧୬/୧୦/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଭୁବନ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ତରଫରୁ ସାଢେ ୪ କୋଟି ଓଡିଆ ଙ୍କ ହୃଦ ସ୍ପନ୍ଦନ , ଅଦ୍ୱିତୀୟ , ଅପରାଜେୟ ମାନ୍ୟବର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଙ୍କ ୭୭ ତମ ଜୟନ୍ତୀ ସ୍ଥାନୀୟ ବୁଦ୍ଧେଶ୍ୱର ମନ୍ଦିର ରେ ପାଳନ କରାଯାଇଛି । ନଗରପାଳ ଶୁଭେନ୍ଦୁ କୁମାର ସାହୁ ଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ୧ ନମ୍ବର ୱାର୍ଡ କାଉନସିଲର ଗିରିଧାରୀ ସାହୁ , ୩ ନମ୍ବର ୱାର୍ଡ କାଉନସିଲର ମାନିନୀ ସାହୁ , ୭ ନମ୍ବର ୱାର୍ଡ କାଉନସିଲର ନରେନ୍ଦ୍ର ବେହେରା , ୯ ନମ୍ବର ୱାର୍ଡ କାଉନସିଲର ପପୁ ସାହୁ , ୧୧ ନମ୍ବର ୱାର୍ଡ କାଉନସିଲର କବିତା ସେନାପତି , ୧୪ ନମ୍ବର ୱାର୍ଡ କାଉନସିଲର କଳ୍ପନା ବେହେରା ଓ ୧୫ ନମ୍ବର ୱାର୍ଡ କାଉନସିଲର ରୀନା ନାୟକ , ଜିଲ୍ଲା ଯୁବ ବିଜେଡି ଯୁଗ୍ମ ସଂପାଦକ ବିଶ୍ୱଜିତ ବାରିକ , କାମାକ୍ଷାନଗର ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ଛାତ୍ର ବିଜେଡି ସଭାପତି ବିନୋଦ ବେହେରା , ରାକେଶ ପୃଷ୍ଟି , ଦିବାକର ବେହେରା ,ଜୟଗୁରୁ ପାତ୍ର , ଦେବେନ୍ଦ୍ର ସାହୁ , ଅଚ୍ୟୁତ ମଲିକ ,ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ସାହୁ , ସୁଶାନ୍ତ କୁମାର ବେହେରା , ସନ୍ତୋଷ ବେହେରା (ମୁଣ୍ଡୁ) ଗୌରାଙ୍ଗ ବେହେରା , ଶିବରାମ ବେହେରା ,ସତ୍ୟାନନ୍ଦ ପୃଷ୍ଟି , ଝରଣା ପୋଥାଳ , ସୁଷମା ସାହୁ , ଜଲି ସାହୁ , ଲିଲି ସାହୁ , ସତ୍ୟଭାମା ନାୟକ , ଚାରୁଲତା ମହାନ୍ତି , ମାତାଜୀ ବେହେରା , ମାନି ସାହୁ ପ୍ରମୁଖ ଛାତ୍ର ବିଜେଡି ,ଯୁବ ବିଜେଡି ଓ ମହିଳା ବିଜେଡି କର୍ମୀ ବୁଦ୍ଧେଶ୍ୱର ମନ୍ଦିରେ ଏକତ୍ରିତ ହୋଇ ପ୍ରଥମେ ସଫେଇ ପରେ ବୃକ୍ଷ ରୋପଣ କରିଥିଲେ । ମହିଳା ବିଜେଡି ତରଫରୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ବାବୁ ଙ୍କ ଦୀର୍ଘ ନିରାମୟ ଜୀବନ କାମନାର୍ଥେ ୭୭ ଟି ଦୀପ ପ୍ରଜ୍ଜ୍ୱଳନ କରିଥିଲେ । ଶେଷରେ ଭୁବନ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର ରେ ରୋଗୀଙ୍କୁ ଫଳ ବଂଟନ କରାଯାଇଥିଲା ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.