Monday , June 5 2023
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ବାବା ପ୍ରେମାନନ୍ଦ  ଗିରି  ଙ୍କ  ୬୩  ତମ ଶ୍ରାଦ୍ଧୋତ୍ସବ  ପାଳିତ

ବାବା ପ୍ରେମାନନ୍ଦ  ଗିରି  ଙ୍କ  ୬୩  ତମ ଶ୍ରାଦ୍ଧୋତ୍ସବ  ପାଳିତ

ଭୁବନ ୦୧/୦୯/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଭୁବନ ଏନଏସି  ଅନ୍ତର୍ଗତ  ୧  ନମ୍ବର  ୱାର୍ଡ କାଶୀ ବିଶ୍ୱନାଥ  ମନ୍ଦିର (ଛତାମଠ) ଠାରେ ପରମ ପୂଜ୍ୟ ବାବା ପ୍ରେମାନନ୍ଦ ଗିରି ଙ୍କର ୬୩ ତମ ଶ୍ରାଦ୍ଧୋତ୍ସବ ମହାସମାରୋହରେ  ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି ।  ବାବା ରାମାନନ୍ଦ ଭାରତୀ ଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା ଓ କାଶୀବିଶ୍ୱନାଥ  ଚାରିଟେବୁଲ ଟ୍ରଷ୍ଟର ସଭାପତି ହରିହର ସାହୁ ଙ୍କ  ପରିଚାଳନାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଶ୍ରାଦ୍ଧୋତ୍ସବରେ ବହୁସାଧୁ ସନ୍ଥ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ସଂଧ୍ୟାରେ ଭାଗବତ ଚର୍ଚ୍ଚା ଓ ନାମ ସଂକୀର୍ତନ  କରାଯାଇଥିଲା । ବହୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ ଭକ୍ତ ଯୋଗଦେଇ ସାମୁହିକ ପ୍ରସାଦ ସେବନ କରିଥିଲେ । ପରିଚାଳନା କମିଟି  ସଦସ୍ୟ  ସଦାନନ୍ଦ ନାୟକ , ପର୍ଶୁରାମ ପୋଥାଳ , ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାର ଦାସ ,  ସୁରେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ପୋଥାଳ  ପ୍ରମୁଖ ସକ୍ରିୟ  ଅଂଶଗ୍ରହଣ ଓ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

Leave a Reply

Your email address will not be published.