Wednesday , July 6 2022
Breaking News
Home / ତାଜା ଖବର / ବ୍ରଜରାଜନଗର ଉପ ନାର୍ବଚନ : ବିଜେଡିର ବାଜିମାତ୍ , ଅଳକା ମହାନ୍ତି ବିପୁଳ ଭୋଟରେ ବିଜୟୀ

ବ୍ରଜରାଜନଗର ଉପ ନାର୍ବଚନ : ବିଜେଡିର ବାଜିମାତ୍ , ଅଳକା ମହାନ୍ତି ବିପୁଳ ଭୋଟରେ ବିଜୟୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୦୩/୦୬/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର )- ବ୍ରଜରାଜନଗର ଉପ ନାର୍ବଚନରେ ବିଜେଡିର ବାଜିମାତ । ବିପୁଳ ଭୋଟରେ ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଅଳକା ମହାନ୍ତି ବିଜୟ ଲାଭ କରିଛନ୍ତି । ୬୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭୋଟରେ ଅଳକା ମହାନ୍ତି ବିଜୟ ଲାଭ କରିଥିବା ସୂଚନା । ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ କିଶୋର ପଟେଲ । ଏବଂ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛନ୍ତି ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ରାଧାରାଣୀ ପଣ୍ଡା ।
ଗତ ୩୧ ତାରିଖରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା । ଆଜି ସକାଳ ୮ଟାରୁ ଭୋଟ୍ ଗଣତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ବିଜେଡ଼ି, ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ ତିନି ପ୍ରମୁଖ ରାଜନୈତିକ ଦଳର ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ସମେତ ସମୁଦାୟ ୧୧ ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଏହି ଉପ ନିର୍ବାଚନ ରେ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦିତା କରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଟ୍ରକ୍ ହେଲପର ହେବାକୁ ଯାଇଥିଲା, ଶବ ହୋଇ ଫେରିଲା

ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ, ଅଭିଯୋଗ ରଖୁନି ପୋଲିସ ଗରଦପୁର , ୦୫/୦୭/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ମାତ୍ର ୫ ଦିନ ତଳେ ଟ୍ରକ୍ ହେଲପର …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *