Friday , July 1 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଭାଗବତ ଟୁଙ୍ଗି ରେ ଭଗବତ ଆଲୋଚନା ଓ ଭଜନ ସନ୍ଧ୍ୟା

ଭାଗବତ ଟୁଙ୍ଗି ରେ ଭଗବତ ଆଲୋଚନା ଓ ଭଜନ ସନ୍ଧ୍ୟା

 ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି, ୧୮/୦୫/୨୦୨୨(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ ଅଭୟ ଜେନା)- ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ବ୍ଲକ କଳମିଶ୍ରି ପଞ୍ଚାୟତ ଦାମୋଦରପୁର ଠାରେ ସ୍ଥାପିତ ଭାଗବତ ଟୁଙ୍ଗି ପରିସରରେ ଭଗବତ ଆଲୋଚନା, ଭାଗବତ ପାଠ ଆଦି ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ସଂପ୍ରତି ମନବସମାଜ ଭଗବତ ଚିନ୍ତାଧାରା ତଥା ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଭାବାବେଗ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହାଦ୍ୱାରା ସାଧାରଣ  ଲୋକେ ସମାଜରେ ଦିଗଭ୍ରଷ୍ଟ ହେଉଛନ୍ତି । ଏଣୁ ଉଚିତ ମାର୍ଗ ଦର୍ଶନ ନିମନ୍ତେ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳରେ  ଗଢ଼ିଉଠିଥିବା ଭାଗବତ ଟୁଙ୍ଗି, ପଥ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରବ ବୋଲି ଭକ୍ତ ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ ମାନେ ମତପୋଷଣ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଅବସରରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଭଜନ ଗ୍ରୁପ ଦ୍ୱାରା ଭଜନ ପରିବେଷଣ କାରାଯାଇ ଥିଲା  । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଶ୍ରୀଗୁଣ୍ଡିଚାରେ ରଥ…ପଥ…ବ୍ରହ୍ମ ତାଳଧ୍ୱଜ…

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୦୧/୦୭/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ହଜାର ହଜାର ସଂଖ୍ୟାରେ ଭକ୍ତଙ୍କ ସମାଗମରେ ସତେ ଯେମିତି ଫାଟି ପଡୁଥିଲା ତୁଳସୀକ୍ଷେତ୍ରାଧିପତି ଶ୍ରୀବଳଦେବଜୀଊଙ୍କ ରଥଦାଣ୍ଡ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *