Wednesday , July 6 2022
Breaking News
Home / ତାଜା ଖବର / ସୀଙ୍ଗାରି ଘାଟି ରେ ଭାର ସାମ୍ୟ ହାରାଇ ଓଲଟିଲା ପିକ୍ ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ ,ଦୁଇ ମୃତ ନଅ ଗୁରୁତର ଆହତ

ସୀଙ୍ଗାରି ଘାଟି ରେ ଭାର ସାମ୍ୟ ହାରାଇ ଓଲଟିଲା ପିକ୍ ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ ,ଦୁଇ ମୃତ ନଅ ଗୁରୁତର ଆହତ

କଳାହାଣ୍ଡି, ୧୭/୦୫/୨୦୨୨ (ଓଡିଶା ସମାଚାର /ସଂଜୟ ସିଂହ) – କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା କଲମପୁର ଥିଆମୂଳ ରାମପୁର  ସୀଙ୍ଗାରି ଘାଟିରେ ଭାର ସାମ୍ୟ ହାରାଇ ଓଲଟିଲା ଓ ଡି ୦୮ କିଉ ୮୩୬୪ ପିକ୍ ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ ।  ଦୁଇ ମୃତ ନଅ ଗୁରୁତର ଆହତ ।  ଦୁଇ ମୃତକ ଙ୍କ ପରିଚୟ ମିଳି ନ ଥିବା ବେଳେ ୯ ଗୁରୁତର ଙ୍କୁ କଲମପୁର ମେଡିକାଲ ରେ ଭର୍ତି କରାଯାଇଛି । ଥୁଆମୂଳ ରାମ ପୁର ସିନ୍ଧି ପଦର ପଞ୍ଚାୟତ ରୁ ପିଡିଏସ ଚାଉଳ ଆଣି ପିକ୍ ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ  ଟି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ କଲମପୁର ସୀଙ୍ଗାରି ଘାଟି ରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟି ପଡ଼ିଥିଲା   ।  ଗୁରୁତର ଆହତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୨ ଜଣ ପୁରୁଷ ୭ ଜଣ ମହିଳା ବୋଲି ଜଣା ପଡ଼ିଛି । ସମସ୍ତେ ବାର୍ଶିକୋନା ଗାଁ ର ।  ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଅଗ୍ନିାମ ବାହିନୀପହଞ୍ଚି ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି  ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି  । ଓଡିଶାସମାଚାର

About admin

Check Also

ଜଳିଗଲା ବସ୍ , ୪ ଜଣ ଯାତ୍ରୀ ଆହତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୦୪/୦୭/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଆଜି ଭୋର ସମୟରେ ‘ଲଳିତା’ ନାମକ ଏକ ଘରୋଇ ବସ୍ ଫୁଲବାଣୀରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆସୁଥିଲା ବେଳେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *