Sunday , May 22 2022
Breaking News
Home / ତାଜା ଖବର / ଜିଲା ପୁଲିସ କାର୍ୟ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ଯୁବକଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ

ଜିଲା ପୁଲିସ କାର୍ୟ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ଯୁବକଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ

ଗଞ୍ଜାମ, ୧୪/୦୫/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର )-ଶନିବାର ସଂଧ୍ୟାରେ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ପୋଲିସ କାର୍ୟ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଜିଲା ପୁଲିସ କାର୍ୟ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ କରିଛନ୍ତି । ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ରମ୍ଭା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବୋରିଗାଁର ବାଦଲ ସାହୁ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ସେ ନିଜ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଳେ। ନିଆଁରେ ପୋଡି ବାଦଲଙ୍କ ଶରୀରର ଅଧିକାଂଶ ଅଂଶ ଜଳି ଯାଇଛି। ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଛତ୍ରପୁର ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ଆତ୍ମାହୁତିର କାରଣ ଏବେ ବି ଅସ୍ପଷ୍ଟ ରହିଛି। ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ମାର୍କେଟ ନିକଟରେ ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ ନେତାଙ୍କ ଉପରକୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତିଯାଇଛନ୍ତି

ଭୁବନେଶ୍ୱର , ୧୭/୦୫/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର )- ସିଆରପି ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ମାର୍କେଟ ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ ପାନ ଦୋକାନ ସମ୍ମୁଖରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *