Tuesday , August 9 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ନାବାଳକ  ଛାତ୍ର କୁ ପୋଲିସ ର ମାଡ଼ପ୍ରତିବାଦ ରେ ରାସ୍ତା ରୋକ

ନାବାଳକ  ଛାତ୍ର କୁ ପୋଲିସ ର ମାଡ଼ପ୍ରତିବାଦ ରେ ରାସ୍ତା ରୋକ

 ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି, ୦୨/୦୪/୨୦୨୨ (ଓଡିଶା ସମାଚାର /ଅଭୟ ଜେନା )- ସ୍କୁଲ ରୁ ଫେରୁଥିବା, ନାବାଳାକ ଛାତ୍ର ପୋଲିସକୁ ମାମୁଁ କହିବା ରୁ  ପୋଲିସ ଛାତ୍ରକୁ ମାଡ଼ ମାରିବାରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତୀବ୍ର ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ।  ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି କଟକ ଜିଲ୍ଲା ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ପଣସପଡିଆ ଠାରେ । ଆଜି  ରଙ୍ଗମୁଣ୍ଡେଇ ଗ୍ରାମର  ଚତୃର୍ଥ ଶ୍ରେଣୀ ର ଛାତ୍ର ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ପୋଲିସ ଭଗବାନ ସାହୁ ଙ୍କ ସମେତ ଅନ୍ୟ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହ ଭ୍ୟାନ ଯୋଗେ ସେହି ରାସ୍ତା ଦେଇ ଯିବା ସମୟ ରେ ଛାତ୍ର ଜଣକ ମାମୁଁ ବୋଲି କହିବାରୁ ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ଥାନା  ଏ ଏସ ଆଇ  ଭଗବାନ ସାହୁ ରାଗି ଯାଇ  ଛାତ୍ର କୁ ମାଡ଼ ମାରିବା ସହ ଅଶ୍ଳୀଳ  ଭାଷା ରେ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲେ । ଏହାକୁ ନେଇ ଅଭିଭାବକଙ୍କ  ମଧ୍ୟରେ ତୀବ୍ର ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା ।  ପୋଲିସର  ମାଡ଼ ପ୍ରତିବାଦ ରେ କଟକ ଚାନ୍ଦବାଲି ରାସ୍ତାର ପଣସପଡିଆ ଠାରେ ଶତାଧିକ ଗ୍ରାମବାସୀ  ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ କରିଥିଲେ ।  ସ୍ଥାନୀୟ ଜନପ୍ରତିନିଧି ଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ଓ ବୁଝା ସୁଝା  ପରେ ଧାରଣା ପ୍ରତ୍ୟାହାର ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି   । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ଅବ୍ୟବସ୍ଥା ମଧ୍ୟରେ କିଶନନଗର ତହସିଲରେ ଜନଶୁଣାଣୀ

କଟକ ସଦର, ୦୮/୦୮/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା): କିଶନନଗର ତହସିଲରେ ଆଜି (ସୋମବାର ) ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଜନଶୁଣାଣୀ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଥିବା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.