Saturday , August 13 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ମାଓବାଦୀ ଙ୍କୁ ସାମଗ୍ରୀ ଯୋଗାଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ରେ ପୁଣି ଜଣେ ଗିରଫ

ମାଓବାଦୀ ଙ୍କୁ ସାମଗ୍ରୀ ଯୋଗାଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ରେ ପୁଣି ଜଣେ ଗିରଫ

କଳାହାଣ୍ଡି,୧୭/୦୩/୨୨(ଓଡିଶା ସମାଚାର /ସଂଜୟ ସିଂହ)- କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ନର୍ଲା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାଙ୍କେଲ ଗାଁର ଖଗେଶ୍ୱର ଗୌଡ଼ କେକେବିଏନ ଡିଭିଜନ ମାଓ ସଂଗଠନ କୁ ମାଓପୋଷ୍ଟର, ଲିଟ୍ରେଚର, ଜୀବନ୍ତ ଡେଟୋନେଟର ଆଦି ସାମଗ୍ରୀ ବେଆଇନ ଭାବେ ଆସୁଥିଲେ ବୋଲି କଳାହାଣ୍ଡି ଆରକ୍ଷୀ ଅଧିକ୍ଷକ ଏକ ସମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।
ଏହାସହ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଖଗେଶ୍ବର ଗୌଡ଼ ମାଓ ସଂଗଠନ ରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି କାର୍ୟ୍ୟକରୀ କରି ଆସୁଥିବା ବେଳେ ଗତ ୭ ତାରିଖରେ କଳାହାଣ୍ଡି ପୋଲିସ ୩ ଜଣ ସକ୍ରିୟ ମିଲିସିଆ ସଦସ୍ୟକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଖଗେଶ୍ୱର ଠାରୁ ୯ ଟି ଜୀବନ୍ତ ଡେଟୋନେଟର,୩ ଟି ମାଓ ପୋଷ୍ଟର, ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ସମେତ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ଆଦି ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ଘାଟଣାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଥିବା ନେଇ କଳାହାଣ୍ଡି ଆରକ୍ଷୀ ଅଧିକ୍ଷକ ଡାକ୍ତର ଶ୍ରବଣ ବିବେକ ଏମ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ ରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।ଓଡିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସୁବର୍ଣ୍ଣରେଖା ଓ ଦେଓ ଜଳସେଚନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଲୋକାର୍ପିତ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ମୟୁରଭଞ୍ଜ / ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୨/୦୮/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଆଜି ଦିନିକିଆ ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ଗସ୍ତ କରି ସେଠାରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.