Saturday , August 13 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ପୂର୍ଵତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଅଧ୍ୟାପକ କାଳନ୍ଦୀ ବେହେରାଙ୍କ ୭ମ ବାର୍ଷିକୀ ଶ୍ରାଦ୍ଧ ଅଵସରରେ ମେଗା ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର, ୨୧୨ ୟୁନିଟ ସଂଗ୍ରହ

ପୂର୍ଵତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଅଧ୍ୟାପକ କାଳନ୍ଦୀ ବେହେରାଙ୍କ ୭ମ ବାର୍ଷିକୀ ଶ୍ରାଦ୍ଧ ଅଵସରରେ ମେଗା ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର, ୨୧୨ ୟୁନିଟ ସଂଗ୍ରହ

କଟକ ସଦର, ୧୮/୦୨/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା):ପୂର୍ଵତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା କଟକ ସଦରର ପୂର୍ଵତନ ଵିଧାୟକ ବିଶିଷ୍ଟ ଶିକ୍ଷାବିତ୍ ଅଧ୍ୟାପକ କାଳିନ୍ଦୀ ବେହେରାଙ୍କ ୭ ମ ଶ୍ରାଦ୍ଧବାର୍ଷିକୀ ଉପଲକ୍ଷେ ଏକ ମେଗା ରକ୍ତଦାନ ଶିଵିର ସ୍ମୃତି କମିଟି ପକ୍ଷରୁ କଟକ ନୂଆପଡା ସାଇ ବାବା ମନ୍ଦିର ପ୍ରାଙ୍ଗଣରେ ଆଜି ଶୁକ୍ରବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇ ଯାଇଛି।ଏହାକୁ କଟକ ଜିଲ୍ଲା ଵିଜୁ ଜନତା ଦଳ ସଭାପତି ପୂର୍ଵତନ ବିଧାୟକ ଦେବାଶିଷ ସାମନ୍ତରାୟ ଉଦ୍ଘାଟନ କରିଥିବା ବେଳେ ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ସୁବାସ ସିଂ,କଟକ ମହାନଗର ବିଜେଡି ସଭାପତି ମଧୁସୂଦନ ସାହୁ,କଟକ ଜିଲ୍ଲା ଜୀଵନ ବିନ୍ଦୁ ସଂଯୋଜକ ରଂଜନ ବିଶ୍ବାଳ ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗ ଦେଇ ରକ୍ତଦାତା ଜୀଵନ ଦାତା ମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିଥିଲେ । ଶିଵିରରୁ ୨୧୨ ୟୁନିଟ ରକ୍ତ ସଂଗ୍ରହ ହୋଇଥିଲା। ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

 

About admin

Check Also

ସୁବର୍ଣ୍ଣରେଖା ଓ ଦେଓ ଜଳସେଚନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଲୋକାର୍ପିତ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ମୟୁରଭଞ୍ଜ / ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୨/୦୮/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଆଜି ଦିନିକିଆ ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ଗସ୍ତ କରି ସେଠାରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.