Tuesday , August 9 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ସ୍ମରଣୀୟ ଦିନ ଗୁଡ଼ିକୁ ସେବାକାର୍ଯ୍ୟ  ମଧ୍ୟମରେ ପାଳନୀୟ : ସମାଜସେବୀ ହେମନ୍ତ

ସ୍ମରଣୀୟ ଦିନ ଗୁଡ଼ିକୁ ସେବାକାର୍ଯ୍ୟ  ମଧ୍ୟମରେ ପାଳନୀୟ : ସମାଜସେବୀ ହେମନ୍ତ

 କଟକ , ୧୬/୦୨/୨୨(ଓଡିଶା ସମାଚାର)- ରକ୍ତଦାନ ଓ ସମାଜସେବାର ଅନନ୍ୟ ଅନୁଷ୍ଠାନ ବିଷ୍ଣୁପ୍ରିୟା ଚାରିଟେବୁଲ୍ ଟ୍ରଷ୍ଟ ଓଡ଼ିଶା କଟକ ଜିଲ୍ଲା ଶାଖା ସଂଯୋଜକ ଯୁବ ସମାଜସେବୀ ହେମନ୍ତ ଦାସ ଏବଂ  କାମିନୀ ବେହେରା ଦମ୍ପତି ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ବିବାହ ବାର୍ଷିକୀରେ ରକ୍ତଦାନ କରି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ବିବାହ ବାର୍ଷିକୀ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଶିବିରରେ ଓଡ଼ିଶା ମୋ ପରିବାର ଜୀବନ ବିନ୍ଦୁ ସଂଯୋଜକ ଇଂ.ବିମଳ ଚନ୍ଦ୍ର,ଇଂ.ଅଭିଳାଷ ଦାସ, ନାଟ୍ୟକାର ଅଶୋକ ପଟ୍ଟନାୟକ, ନାରାୟଣ ଚନ୍ଦ୍ର ମହାନ୍ତି, ପ୍ଲମ୍ୱିଂମୁଖ୍ୟ ଅଶୋକ ସେଠୀ, ଉଦୟ ରଞ୍ଜନ ଦାସ, ଇଂ.ସେବକ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ପ୍ରମୁଖ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ସମାଜସେବା, ବାଳାଶ୍ରମ ସେବା, ରକ୍ତଦାନ, ବୃକ୍ଷରୋପଣ, କରୋନା ମହାମାରୀରେ ବିଶୋଧନ ଓ ପୂଜ୍ୟପୂଜା ଆଦି ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କୃତିତ୍ୱ ନେଇ ପୂର୍ବରୁ  ରକ୍ତଦାତା ହେମନ୍ତ ବହୁ ସଂଗଠନ ଦ୍ଵାରା ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଓଡିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ଅବ୍ୟବସ୍ଥା ମଧ୍ୟରେ କିଶନନଗର ତହସିଲରେ ଜନଶୁଣାଣୀ

କଟକ ସଦର, ୦୮/୦୮/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା): କିଶନନଗର ତହସିଲରେ ଆଜି (ସୋମବାର ) ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଜନଶୁଣାଣୀ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଥିବା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.