Tuesday , August 9 2022
Breaking News
Home / ନିର୍ବାଚନ / ଜନାର୍ଦ୍ଦନପୁର ପଂଚାୟତ ରେ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ସରଗରମ

ଜନାର୍ଦ୍ଦନପୁର ପଂଚାୟତ ରେ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ସରଗରମ

ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି,୧୬/୦୨/୨୦୨୨(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ ଅଭୟ ଜେନା )- ଏହି ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜନାର୍ଦ୍ଦନପୁର ପଂଚାୟତ ରେ ଘମାଘୋଟ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ଚାଲିଛି । ଏଠାରେ ଚାରି ଜଣ ସରପଞ୍ଚ ପାଇଁ ପ୍ରତିଦ୍ବନ୍ଦୀ ରହିଛନ୍ତି । ପୂର୍ବତନ ସରପଞ୍ଚ  ବିଶ୍ୱଭୂଷଣ ନାୟକ (ବୁନୁ ) ଏଥର ପ୍ରତିଦ୍ବନ୍ଦିତା କରୁଛନ୍ତି । ସେ ପୂର୍ବର ଲୋକପ୍ରିୟତା କୁ ପାଥେୟ କରି ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ୁଛନ୍ତି । ନିର୍ବାଚିତ ହେଲେ ପଞ୍ଚାୟତ ର ଉନ୍ନତି ଦିଗରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି  । ତାଙ୍କୁ ସୂର୍ୟ୍ୟ ଚି଼ହ୍ନ ରେ ମୋହର ମାରି ବିଜୟୀ କରିବାକୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି  ।

ସେହିପରି ପୂର୍ବତନ ସମିତି ସଭ୍ୟ, ସମାଜ ସେଵୀ ରଶ୍ମି କାନ୍ତ ସ୍ୱାଇଁ( ବାପି )ଏହି ନିର୍ବାଚନ ରେ ସରପଞ୍ଚ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହୋଇ ପଂଚାୟତ ବାସୀ ଙ୍କ ସେବା କରିବାର ଅଭିଳାଷ ରଖିଛନ୍ତି  ।  ସେ ନିର୍ବାଚିତ ହେଲେ ପଂଚାୟତ କୁ ଦୁର୍ନୀତି ମୁକ୍ତ କରିବା ସହ ପଂଚାୟତ ବାସୀଙ୍କ ସେବାରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିବେବୋଲି କହିଛନ୍ତି  । ତାଙ୍କୁ ଛତା ଚି଼ହ୍ନ ରେ ମୋହର ମାରି ବିଜୟୀ କାରବାକୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

କିଏ କେଉଁଠି ପତାକା ଉତୋଳନ କରିବେ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୦୮/୦୮/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଆସନ୍ତା ଅଗଷ୍ଟ ୧୫ ତାରିଖ ସ୍ବାଧୀନତା ଦିବସ ରେ ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ପରେଡରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ସାମିଲ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.