Tuesday , August 9 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଉତ୍ତର ବନଖଣ୍ଡ ନର୍ଲା ରେଞ୍ଜ ଜାମପଡା ଠାରେ ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ଲାଗି ମାଈ ହାତୀ ର ମୃତ୍ୟୁ

ଉତ୍ତର ବନଖଣ୍ଡ ନର୍ଲା ରେଞ୍ଜ ଜାମପଡା ଠାରେ ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ଲାଗି ମାଈ ହାତୀ ର ମୃତ୍ୟୁ

କଳାହାଣ୍ଡି,୧୦/୦୨/୨୦୨୨ (ଓଡିଶା ସମାଚାର /ସଂଜୟ ସିଂହ) – କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲାର ଉତର ବନଖଣ୍ଡ ର ନର୍ଲା ରେଞ୍ଜ ଜାମପଡ଼ା ଚାଷ ଜମି ଠରେ ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ସଂଷ୍ପର୍ଶ ରେ ଆସି ଏକ ମାଈ ହାତୀ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଛି । ବନ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ରେଞ୍ଜର ପହଁଚି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି । ତେବେଗତ ବର୍ଷ ଫେବୃଆରୀ ମାସରେ ଲଗାତର ୭ ଟି ହାତୀ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇ ସାରା ରାଜ୍ୟ ରେ ଚର୍ଚା ଲିଭି ନ ଥିବା ବେଳେ ପୁଣି କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲାର ଉତ୍ତର ବନଖଣ୍ଡ ରେ ପୁଣି ମାଈହାତୀ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଜଣା ଯାଇଛି । ମାଈ ହାତୀ ର ବୟସ ପାଖା ପାଖି ୨୦ରୁ୨୫ ବର୍ଷ ହୋଇଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି।ଓଡିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

କିଏ କେଉଁଠି ପତାକା ଉତୋଳନ କରିବେ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୦୮/୦୮/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଆସନ୍ତା ଅଗଷ୍ଟ ୧୫ ତାରିଖ ସ୍ବାଧୀନତା ଦିବସ ରେ ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ପରେଡରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ସାମିଲ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.