Tuesday , August 16 2022
Breaking News
Home / ନିର୍ବାଚନ / ଗାଁ ଗାଁ ବୁଲି ପ୍ରଚାର କରୁଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଜିଲା ପରିଷଦ ପ୍ରାର୍ଥି 

ଗାଁ ଗାଁ ବୁଲି ପ୍ରଚାର କରୁଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଜିଲା ପରିଷଦ ପ୍ରାର୍ଥି 

ଗରଦପୁର, ୦୯/୦୨/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-  ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ର ୧୦ ନମ୍ବର ଜିଲା ପରିଷଦ ଜୋନ୍ ରେ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ସୁବାସ ଚନ୍ଦ୍ର ସାମଲ ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ୁଛନ୍ତି । ଏହି ଜୋନ୍ ରେ ନଡ଼ିଅବରେଇ, ରାମଚନ୍ଦ୍ରପୁର,ତିକନପୁର,ସାନ ଅଢ଼ଙ୍ଗା, ବଙ୍ଗାଳପୁର ଓ ଭଗବାନପୁର ପଂଚାୟତ ର ୩୦ ହଜାର ରୁଦ୍ଧର୍୍୍ବ ଭୋଟର ଅଛନ୍ତି । ଏହି ଜୋନ୍ ର ବିଭିନ୍ନ ଗ୍ରାମର ଘରକୁ ଘର ବୁଲି ନିଜ ପ୍ରଚାର ଅଭିଯାନକୁ ଯୋରଦାର କରିଛନ୍ତି ସୁବାସ । ନିଜ ସମର୍ଥକ ମାନଙ୍କ ଗହଣରେ ଯାଇ କଂଗ୍ରେସର ନିର୍ବାଚନ ସଂକେତ କୁ  ପ୍ରତି ଭୋଟର ମାନଙ୍କୁ ଚିହ୍ନାଇ ଭୋଟ ଭିକ୍ଷା କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ନିର୍ବାଚନରେ ଅଂଚଳରେ ଦବଦବା ଥିବା ବରିଷ୍ଠ ନେତା ବିଜୟ ମହାପାତ୍ର ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥି ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇବେ ନାହିଁ  ବୋଲି ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଥିବାରୁ ବିଜୟ ଅନୁଗତଙ୍କୁ ହାତେଇବା ପାଇଁ ସୁବାସ ଙ୍କ ସମେତ ପାଟକୁରା କଂଗ୍ରେସ ନେତା ରତିକାନ୍ତ କାନୁନଗୋ ପ୍ରୟାସ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ପୁଅ ଲୋକରଞ୍ଜନଙ୍କୁ ଲଞ୍ଚ କରାଇଲେ କି ସାଂସଦ ଭତୃହରି ମହତାଵ ?

କଟକ ସଦର,୧୧/୦୮/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା): ‘ ପ୍ରଜାତନ୍ତ୍ର ‘ ର ୭୫ତମ ଵର୍ଷ ପୂର୍ତ୍ତି କାର୍ୟ୍ୟକ୍ରମରେ କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.