Saturday , August 13 2022
Breaking News
Home / ନିର୍ବାଚନ / କିଶନନଗର ପଞ୍ଚାୟତରେ ଦୁଇ ଦୁଇ ଲଢେଇ – ଵ୍ୟୟ ଵହୁଳ ହେଉଛି ନିର୍ବାଚନ

କିଶନନଗର ପଞ୍ଚାୟତରେ ଦୁଇ ଦୁଇ ଲଢେଇ – ଵ୍ୟୟ ଵହୁଳ ହେଉଛି ନିର୍ବାଚନ

କଟକ ସଦର, ୦୯/୦୨/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର / ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା)- କଟକ ସଦର ଵ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ସଵୁ ଠାରୁ ଵଡ ପଞ୍ଚାୟତ ତଥା ୨୦ ଗୋଟି ୱ।ର୍ଡ ଓ ୮,୪୧୫ ଭୋଟରଙ୍କୁ ନେଇ କିଶନନଗର ପଞ୍ଚାୟରେ ଦୁଇ କୁ ଦୁଇ ସରପଞ୍ଚ ଓ ସମିତି ସଭ୍ୟା ପ୍ରାର୍ଥିନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲଢେଇ ଜୋରଦାର ହେଉଥିଵା ଦେଖା ଯାଉଛି।ଏଥି ସହିତ ବିଶ୍ୱାଳପଡା ଗ୍ରାମର ଦୁଇ ସରପଞ୍ଚ ପ୍ରାର୍ଥିନୀ ସରସ୍ଵତୀ ମଲ୍ଲିକ ଓ ସୁଜାତା ସେଠୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଟକ୍କର ଯୋରଦାର ହେଉଥିବା ଉଭୟ ପ୍ରାର୍ଥିନୀଙ୍କ ପାଇଁ ନିର୍ବାଚନ ବୈତରଣୀ ପାରହେଵା ସମ୍ମାନର ପ୍ରଶ୍ନ ହୋଇଛି। ସେଥିପାଇଁ ଏଠାରେ ନିର୍ଵାଚନ ବ୍ୟୟବହୁଳ ହେଵାରେ ଲାଗିଛି। ସରସ୍ଵତୀ ମଲ୍ଲିକଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱ।ମୀ ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ସଭ୍ୟ ଵିଳାସ ମଲ୍ଲିକ ମଙ୍ଗ ଧରିଥିବା ବେଳେ ସୁଜାତା ସେଠୀଙ୍କ ପାଇଁ ଦିଅର ଉତ୍କଳ ଵିକାଶ ପରିଷଦର ସଦର ସଭାପତି ଇଂ ପ୍ରକାଶ ସେଠୀ ମଙ୍ଗ‌ ଧରିଛନ୍ତି। ସେହିପରି ସମିତି ସଭ୍ୟା ଭାଵେ ସୁଭସ୍ମିତା ଦାସ ଓ ବାସନ୍ତୀ ଭୋଇ ନିର୍ବାଚନ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲେଇ ଥିଵା ଦେଖା ଯାଉଛି।ତେଵେ ନିର୍ବାଚନ ଫଳାଫଳକୁ ନେଇ ସମସ୍ତଙ୍କର ଆଖି ଏହି ପଞ୍ଚାୟତ ଉପରେ ରହିଛି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସୁବର୍ଣ୍ଣରେଖା ଓ ଦେଓ ଜଳସେଚନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଲୋକାର୍ପିତ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ମୟୁରଭଞ୍ଜ / ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୨/୦୮/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଆଜି ଦିନିକିଆ ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ଗସ୍ତ କରି ସେଠାରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.