Thursday , June 30 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଜାତୀୟ ମତଦାତା  ଦିବସରେ ବିଏଲଓ ସୁପରଭାଇଜର ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ 

ଜାତୀୟ ମତଦାତା  ଦିବସରେ ବିଏଲଓ ସୁପରଭାଇଜର ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ 

ଗରଦପୁର, ୨୫/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଜାତୀୟ ମତଦାତା ଦିବସ ପାଳନ ଅବସରରେ ବ୍ଲକ୍ ସ୍ତରରେ ପ୍ରସଂଶନୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ କରାଯାଇଛି । ସେହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ର ପଂଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟ ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ ବୈଜୟନ୍ତୀ ବେହେରା ଭଗବାନପୁର ଓ ବଙ୍ଗାଳପୁର ପଂଚାୟତରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଅଛନ୍ତି । ଅଧିକନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଡ଼ିଏଲଓ ସୁପରଭାଇଜର ଭାବରେ ନିଯୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି । ବୁଥ ନମ୍ବର ୧୪୬ , ୧୮୬, ୧୮୭, ୧୮୮, ୧୮୯,୧୯୦,୧୯୧,୧୯୨,୧୯୩ ଓ ୧୯୪ ରେ ଭୋଟର ତାଲିକା ସଂଶୋଧନ ସହିତ ଭୋଟର ସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରିବାରେ ସେ ଦକ୍ଷତା ପ୍ରତିପାଦନ କରିଛନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ନାମକୁ ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ବିଡ଼ିଓ ରଂଜିତ କୁମାର ମଲିକ୍ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ସୁପାରିଶ କରିଥିଲେ । କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲାପାଳଙ୍କ ସଦଭାବନା ସଭା ଗୃହରେ ଆୟୋଜିତ ଉତ୍ସବରେ ବୈଜୟନ୍ତୀ ବେହେରାଙ୍କୁ ମାନପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ କରାଯାଇଛି । ସେଥିପାଇଁ ସେ  ପିଇଓ କୈଳାଶ ଚନ୍ଦ୍ର ବେହେରାଙ୍କ ସମେତ ବ୍ଲକ୍ ର ସମସ୍ତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କୃତଜ୍ଞତା ଜଣାଇଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ବଡ଼ଚଣା ବିଡ଼ିଓଙ୍କ ଚିଠି ପରି ଗରଦପୁର ବିଡ଼ିଓ ଙ୍କ ଚିଠି କେବେ ?

ଗରଦପୁର, ୨୯/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଗତ କରୋନା ମହାମାରୀ ସମୟରେ ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ର ପ୍ରତି ପଂଚାୟତ ସ୍ତରରେ ଅସ୍ଥାୟୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *