Sunday , May 22 2022
Breaking News
Home / ନିର୍ବାଚନ / ବିଜେପି ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଘର ଘର ବୁଲି ଭୋଟ ଭିକ୍ଷା

ବିଜେପି ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଘର ଘର ବୁଲି ଭୋଟ ଭିକ୍ଷା

ରଘୁନାଥପୁର, ୨୪/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-  ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକର ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ଜୋନ ୨ର ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଲିପିକା ମଲ୍ଲିକ ବିଦ୍ୟାଧରପୁର ପଂଚାୟତ ଓ ଛପଡା ପଂଚାୟତର ପ୍ରତ୍ୟେକ ୱାର୍ଡକୁ ଯାଇ ଘରଘର ବୁଲି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ଭୋଟ ଭିକ୍ଷା କରିବା ସହିତ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କର ଜନକଲ୍ୟାଣ ଯୋଜନା ଗୁଡିକ ସମ୍ପର୍କରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବୁଝାଇଥିଲେ । ଏଥିରେ ବିଜେପି ନେତା ପ୍ରଭଂଜନ ମଲ୍ଲିକ, ସୁଶାନ୍ତ ମହାନ୍ତି, ସଚ୍ଚିକାନ୍ତ ବାରିକ, ଅଶୋକ ନାୟକ, ଦିବାକର ସାହୁ, ମାଳବିକା ମଲ୍ଲିକ, କବିତା ମଲ୍ଲିକ, ସୋନାଲ ମଲ୍ଲିକ ପ୍ରମୁଖ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ସହିତ ଘରଘର ବୁଲି ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଭୋଟ ଦେବାକୁ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ ।  ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସି. ପି. ଆଇ. ଜିଲ୍ଲା ସମ୍ମିଳନୀ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୧୬/୦୫/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର )-ଭାରତୀୟ କମ୍ୟୁନିଷ୍ଟ ପାର୍ଟି (ସି .ପି. ଆଇ.)ର ପରିବର୍ଦ୍ଧିତ ବୈଠକ ସାଥି ସୋହାନା ବେଗମଙ୍କ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *