Wednesday , May 18 2022
Breaking News
Home / କ୍ରୀଡ଼ା / ତାରପୁର ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ ସିଜିନ୍ – ୧ ଉଦଯାପିତ

ତାରପୁର ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ ସିଜିନ୍ – ୧ ଉଦଯାପିତ

ଜଗତସିଂହପୁର,୨୪/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲା ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ତାରପୁର ଗ୍ରାମର ରାମ ମନ୍ଦିର ପ୍ରାଙ୍ଗଣ ପଡିଆରେ ତାରପୁର ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ ସିଜିନ୍ – ଏକ  ୩ ଦିନିଆ କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଉଦଯାପିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି  କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ  ରେ ମୋଟ୍ ୮ ଟି ଟିମ୍ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । କୃଷ୍ଣାନନ୍ଦପୁର ର ମୁନ୍ ଲାଇଟ କ୍ରିକେଟ ଟିମ ଓ ବିଶୁନପୁର କ୍ରିକେଟ ଟିମ ମଧ୍ୟରେ ଫାଇନାଲ ଖେଳ ହୋଇଥିଲା । ଏଥିରେ କୃଷ୍ଣାନନ୍ଦପୁର ର ମୁନ୍ ଲାଇଟ କ୍ରିକେଟ ଟିମ ବିଜୟୀ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଉପଲକ୍ଷେ ଆୟୋଜିତ ପୁରସ୍କାର ବିତରଣୀ ସଭାରେ ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା ବିଜୁ ଯୁବ ଜନତା ଦଳ ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ-ଅନ୍ତର୍ୟ୍ୟାମୀ ରାଉତ ,ଯୁବ ସମାଜସେବୀ -ମଧୁସୂଦନ ସାହୁ ,ତାରପୁର ପଂଚାୟତର ସରପଞ୍ଚ ପ୍ରାର୍ଥୀନୀ ସୁଷମା ମଲ୍ଲିକ ,ପଞ୍ଚାୟତ ବିଜେଡି ସଭାପତି ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ସିଂ ,ପ୍ରଭାକର ମଲ୍ଲିକ ପ୍ରମୁଖ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇ ଉଭୟ ଟିମ୍ କୁ ଟ୍ରଫି ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ । ଆୟୋଜକ ମା ନାରାୟଣୀ କ୍ରିକେଟ ଟିମ୍  ର ସମସ୍ତ କର୍ମକର୍ତ୍ତା ଉପସ୍ଥିତ ରହି ସମସ୍ତ କାର୍ୟ୍ୟକ୍ରମ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସୁନିଲ୍ ମେମୋରିଆଲ କ୍ରିକେଟ୍ କ୍ଲବ୍ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ଵସ୍ତପଡା କ୍ରିକେଟ – ୨୦୨୨ ଉଦଯାପିତ, ଭୂଵନେଶ୍ୱର ରୟାଲ ଟିମ୍ ଵିଜୟୀ

କଟକ ସଦର, ୧୪/୦୩/୨୦୨୨(ଓଡିଶା ସମାଚାର /ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା): କଟକ ସଦର ଅନ୍ତର୍ଗତ ଵସ୍ତପଡା କ୍ରିକେଟ କ୍ଲବ ୨୦୨୨ ପକ୍ଷରୁ ସୁନିଲ୍ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *