Saturday , August 13 2022
Breaking News
Home / ନିର୍ବାଚନ / ୫ନମ୍ଵର ଵିଜେଡି ଜିଲାପରିଷଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ପ୍ରଦୀପ୍ତ ମହାଳୀଙ୍କ ପ୍ରାର୍ଥୀ ପତ୍ର କାଏମ – ଭୋଟରଙ୍କ ଗ୍ରହଣୀୟ ହେଉଛନ୍ତି

୫ନମ୍ଵର ଵିଜେଡି ଜିଲାପରିଷଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ପ୍ରଦୀପ୍ତ ମହାଳୀଙ୍କ ପ୍ରାର୍ଥୀ ପତ୍ର କାଏମ – ଭୋଟରଙ୍କ ଗ୍ରହଣୀୟ ହେଉଛନ୍ତି

କଟକ ସଦର, ୨୨/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା):କଟକ ଜିଲ୍ଲା ୫ ନମ୍ଵର ଜିଲ୍ଲାପରିଷଦ ଵିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ପ୍ରଦୀପ୍ତ ମହାଳୀ ଗତକାଲି ଶୁକ୍ରବାର ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳ ଙ୍କ ନିକଟରେ ନାମାଙ୍କନପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଥିବା ଵେଳେ ଜାତି ପ୍ରମାଣପତ୍ର କୁ ନେଇ ଦ୍ୱନ୍ଦ ଦେଖା ଦେଇଥିଲା। ନାମାଙ୍କନପତ୍ରରେ ଜାତି ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦିଆ ଯାଇଥିଲା ବେଳେ ଅନ୍ ଲାଇନରେ ତାହା ନ ଦର୍ଶାଇଵାରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭୟାତୁର ଥିଲେ।ହେଲେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ତାହା ଠିକ ହୋଇଯାଇଥିଵା ଏବଂ ତାହା କାଏମ ରହିଥିଵା ଶନିବାର ଯାଞ୍ଜରୁ ଜଣାପଡିଵା ପରେ କନ୍ଦରପୁର, ଆୟତପୁର, ନିମେଇଶାପୁର ଫକିରପଡା, ଗତିରାଉତପାଟଣା ଓ ପରମହଂସ ପଞ୍ଚାୟତର ଵିଜେଡି ମହଲରେ ଖୁସିର ଲହରୀ ଖେଳିଯାଇଛି।ଶ୍ରୀ ମହାଳୀଙ୍କ ପ୍ରତି ଜନସମର୍ଥନ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବା ବେଳେ ସିଏ ଭୋଟରଙ୍କର ଗ୍ରହଣୀୟ ହେଉଛନ୍ତି। ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସୁବର୍ଣ୍ଣରେଖା ଓ ଦେଓ ଜଳସେଚନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଲୋକାର୍ପିତ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ମୟୁରଭଞ୍ଜ / ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୨/୦୮/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଆଜି ଦିନିକିଆ ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ଗସ୍ତ କରି ସେଠାରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.