Sunday , May 22 2022
Breaking News
Home / ନିର୍ବାଚନ / ଏରଡ଼ଙ୍ଗା ପଂଚାୟତରେ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ ଧର୍ମାନନ୍ଦ ସେଠୀ 

ଏରଡ଼ଙ୍ଗା ପଂଚାୟତରେ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ ଧର୍ମାନନ୍ଦ ସେଠୀ 

ରଘୁନାଥପୁର, ୨୦/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ବିଜୁ ଜନତା ଦଳର ସମଥଁତ ପ୍ରାର୍ଥି ଭାବେ ଧର୍ମାନନ୍ଦ ସେଠୀ ଏରଡ଼ଙ୍ଗା ପଂଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସରପଂଚ ପ୍ରାର୍ଥି ପାଇଁ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି  । ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ କେଶବ ଚନ୍ଦ୍ର ମୁଖୀ ଙ୍କ ନିକଟରେ ସେ ତାଙ୍କ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି । ଜିଲା ବିଜେଡ଼ି ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ତାରାକାନ୍ତ ଜେନା, ଖୋକନ ରାୟ, ଦିବାକର ସ୍ୱାଇଁ, ଅନୀଲ ମହାନ୍ତି, ରାଜନ ନାୟକ, ନେତ୍ରାନନ୍ଦ ନାୟକ, କାମଦେବ ମଲ, ଓକିଲ ରାୟ , ଅଶୋକ ଜେନା ପ୍ରମୁଖ ୁପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ପଂଚାୟତରେ ସେ ଜଣେ ପରୋପକାରୀ ମଣିଷ ଭାବେ ଜଣାଶୁଣା ଥିବାବେଳେ ଲୋକ ପ୍ରତିନିଧି ହୋଇ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି କରିବାର ଆଶା ନେଇ ରାଜନୀତିକୁ ପ୍ରକେଶ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ସେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

‘ଶାନ୍ତି ପଥ’ର ଚତୁର୍ଥ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ – ବୁଦ୍ଧ ଓ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ପ୍ରାସଙ୍ଗିକତା ଆଜି ବି ରହିଛି

ଭୁବନେଶ୍ୱର , ୨୧/୦୫/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର )- ବିଶ୍ୱ ଶାନ୍ତି, ସମାଜ ସେବା, ଯୋଗ, ମାନବ କଲ୍ୟାଣର ସଂଗଠନ ‘ଶାନ୍ତି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *