Thursday , June 30 2022
Breaking News
Home / ନିର୍ବାଚନ / କାଦମ୍ବିନୀ ସ୍ୱାଇଁ ଛପଡ଼ା ପଂଚାୟତର ସରପଂଚ ପ୍ରାର୍ଥିନୀ ଭାବେ ମନୋନୟନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ 

କାଦମ୍ବିନୀ ସ୍ୱାଇଁ ଛପଡ଼ା ପଂଚାୟତର ସରପଂଚ ପ୍ରାର୍ଥିନୀ ଭାବେ ମନୋନୟନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ 

ରଘୁନାଥପୁର, ୧୯/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-   ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକ୍ ଛପଡ଼ା ପଂଚାୟତର ସମିତି ସଭ୍ୟ କାଦମ୍ବିନୀ ସ୍ୱାଇଁ ଆଜି ସରପଂଚ ପ୍ରାର୍ଥିନୀ ଭାବେ ନାମାଙ୍କନପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି । ଆଜି ଛପଡ଼ା ପଂଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ ଗୋବିନ୍ଦ ଚନ୍ଦ୍ର ପରିଡ଼ା ଙ୍କ ପାଖରେ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରାର୍ଥିପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଥିବାବେଳେ ଛପଡ଼ା ବିକାଶ ପରିଷଦ ସଭାପତି ରଜତ କୁମାର ଜେନା, ସୁବାସ ମହାନ୍ତି , ସୁଶାନ୍ତ ବିଶ୍ୱାଳ,ସମାଜସେବୀ ଦିଲିପ କୁମାର ସ୍ୱାଇଁ ଜଗବନ୍ଧୁ ସ୍ୱାଇଁ, କୀର୍ତିକାନ୍ତ ଜେନା, ସଂଜୟ ସ୍ୱାଇଁ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିିତ ଥିଲେ । ସମିତି ସଭ୍ୟ ଭାବେ ସେ ନିଜକୁ ୫ ବର୍ଷ କାଳ ଛପଡ଼ା ପଂଚାୟତ ବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ନିୟୋଜିତ କରିଥିବାବେଳେ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ମଧ୍ୟ ସେ ନିସ୍ୱାର୍ଥପରଭାବେ ପଂଚାୟତବାସୀଙ୍କର ସେବା କରିବେ ବୋଲି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

 

About admin

Check Also

ବଡ଼ଚଣା ବିଡ଼ିଓଙ୍କ ଚିଠି ପରି ଗରଦପୁର ବିଡ଼ିଓ ଙ୍କ ଚିଠି କେବେ ?

ଗରଦପୁର, ୨୯/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଗତ କରୋନା ମହାମାରୀ ସମୟରେ ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ର ପ୍ରତି ପଂଚାୟତ ସ୍ତରରେ ଅସ୍ଥାୟୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *