Thursday , January 20 2022
Breaking News
Home / କୃଷି / ଜଗନ୍ନାଥପୁର ଧାନମଣ୍ଡି ଉଦଘାଟିତ

ଜଗନ୍ନାଥପୁର ଧାନମଣ୍ଡି ଉଦଘାଟିତ

ରଘୁନାଥପୁର, ୧୪/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକ ଅଧିନସ୍ଥ ଜଗନ୍ନାଥପୁର ସେବା ସମବାୟ ସମିତି ଦ୍ୱାରା ଧାନମଣ୍ଡି ଆଜି ଉଦଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ଧାନମଣ୍ଡିକୁ ଅଗ୍ରଣୀ ଚାଷୀ ମଦନମୋହନ ଜେନା ଉଦଘାଟନ କରିଥିଲେ । ଜଗନ୍ନାଥପୁର ସେବା ସମବାୟ ସମିତି ସମ୍ପାଦକ କପିଳେନ୍ଦ୍ର ପରିଡା, ବସନ୍ତ ଯେଠୀ, ପ୍ରବିତ୍ର କୁମାର ନାୟକ, ଅରୁଣ କୁମାର ସ୍ୱାଇଁ, ଅଜୟ କୁମାର ରାଉତରାୟ, କୁଳମଣି ଦାସ, ସଂଜୀବ କୁମାର ଦାସ, ଅରୁଣ କୁମାର ସ୍ୱାଇଁ, ହେମନ୍ତ କୁମାର ସ୍ୱାଇଁ, ଦିପ୍ତୀ ରଂଜନ ସ୍ୱାଇଁ, ଉମାକାନ୍ତ ସାହୁ ପ୍ରମୁଖ ଏହି ଧାନମଣ୍ଡି ଉଦଘାଟନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ । ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଆଗ୍ରୋ ପ୍ରଡକ୍ସ  ରାଧାନଗର ଚାଷୀମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଧାନ କ୍ରୟ କରିବେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଅଦିନିଆ ବର୍ଷା ରେ ବେହାଲ ଧାନ ମଣ୍ଡି, ଚାଷୀ ମୁଣ୍ଡରେ ଚଡକ

ଧର୍ମଗଡ଼, ୧୩/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର / ରାକେଶ ବେମାଲ)- ଅଦିନିଆ ବର୍ଷାରେ ବେହାଲ ହୋଇପଡିଛି ଧାନ ମଣ୍ଡି । ଖୋଲା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *