Wednesday , January 26 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ବହୁମୁଖୀ ପ୍ରତିଭାଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ଶୋକ

ବହୁମୁଖୀ ପ୍ରତିଭାଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ଶୋକ

କଟକ, ୬/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କଟକ ସଦର ୪୨ ମୌଜା ଉପକଣ୍ଠ ଡିହ ସରିଚୁଆଁ ଗ୍ରାମର ବିଶିଷ୍ଟ ସମାଜସେବୀ ତଥା ଧର୍ମ ପରାୟଣ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ଵ ସ୍ବର୍ଗତ କୁମର ବର ଚୌଧୁରୀ(୧୦୦) ଙ୍କ ବିୟୋଗ ଘଟିଛି । ଏହି ଆଦର୍ଶ ପ୍ରତିଭାଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ଅଗ୍ରଣୀ ସାମାଜିକ ସଂଗଠନ ଉତ୍କଳ ବିକାଶ ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ସଭାପତି ଇଂ.ପ୍ରକାଶ ଚନ୍ଦ୍ର ସେଠୀ ଗଭୀର ଶୋକ ପ୍ରକାଶ କରିବା ସହ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳି ଯାଇଛି । ସେହି ସାରସ୍ବତ ସାଧକଙ୍କୁ ଗ୍ରାମ ଶ୍ମଶାନରେ ଶେଷ କୃତ୍ୟ ସଂପନ୍ନ ସହ ତାଙ୍କ ସୁପୁତ୍ର ସମାଜ ସଂସ୍କାରକ ପ୍ରକାଶ ଚୌଧୁରୀ ମୁଖାଗ୍ନୀ ଦେଇଥିଲେ ଏଥିସହ ପରିଷଦ ସ୍ୱଜନ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ଶବ ସଂସ୍କାର କରାଯାଇଥିଲା । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଆଶ୍ବସ୍ତି ଫାଉଣ୍ଡେସନ ରେ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଳିତ

କଟକ, ୨୬/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଅଗ୍ରଣୀ ସାମାଜିକସଂଗଠ “ଆଶ୍ବସ୍ତି ଫାଉଣ୍ଡେସନ’ ଏବଂ ବୀଣାପାଣି ଶିଶୁମନ୍ଦିର, ମଙ୍ଗଳାବାଗ ମଲାସାହି ମିଳିତ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *