Thursday , January 20 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ୪୨ ମୌଜାରେ  ଧର୍ମପ୍ରାଣା ମହିଳା କାଞ୍ଚନ ସାହାଣୀଙ୍କୁ ଭାବପୂର୍ଣ୍ଣ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି

୪୨ ମୌଜାରେ  ଧର୍ମପ୍ରାଣା ମହିଳା କାଞ୍ଚନ ସାହାଣୀଙ୍କୁ ଭାବପୂର୍ଣ୍ଣ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି

 କଟକ , ୩୦/୧୧/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-  ୪୨ ମୌଜା ଝାରକଟା ଗ୍ରାମପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗୋବିନ୍ଦପୁର ଗ୍ରାମର ଧର୍ମପ୍ରାଣା ମହିଳା କାଞ୍ଚନ ସାହାଣୀ (୬୦)ଙ୍କ ଦ୍ବାଦଶାହରେ ଗୋବିନ୍ଦପୁର ଗ୍ରାମର ମୁଖ୍ୟ ବାୟକ ସଚ୍ଚିଦାନନ୍ଦ ମୁଦୁଲିଙ୍କ ତତ୍ତ୍ଵାବଧାନରେ ଏକ ସଙ୍କୀର୍ତ୍ତନ କାର୍ୟ୍ୟକ୍ରର୍ମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାସହିତ ଶୋକସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି କାର୍ୟ୍ୟକ୍ରର୍ମରେ ୬ ଗୋଟି ପଞ୍ଚାୟତ ସଙ୍କୀର୍ତ୍ତନ ମଣ୍ଡଳୀ  ଓ ଗ୍ରାମବାସୀ ଯୋଗ ଦେଇ ଥିବାବେଳେ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରିନ୍ସ ପରିଡ଼ା,ପ୍ରସନ୍ନ ପରିଡା,ସଚିତ୍ର ମୁଦୁଲି,ଦୋଳଗୋବିନ୍ଦ ପରିଡ଼ା, ସୁନିଲ ସାହାଣୀ,ପ୍ରଶାନ୍ତ ପରିଡ଼ା ସରୋଜ ସାହାଣୀ,ଦେବୀପ୍ରସାଦ ରଥ,ଭଗବାନ ପରିଡ଼ା,ପ୍ରକାଶ ମୁଦୁଲି,ମିଟୁ ସ୍ବାଇଁ, ପ୍ରତାପ ପରିଡ଼ା, ସମୀର ପାଣି,ସନ୍ତୋଷ ରଥ,ମନୁ ରାଉଳ, ମିହିର ସ୍ବାଇଁ ,ଅମରେନ୍ଦ୍ର ସ୍ବାଇଁ,ବୁଲୁ ପାଣି,ଶରତ ରଥ,ଚନ୍ଦନ  ମହାନ୍ତି,ଶରତ ମୁଦୁଲି ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ରହିଥିଲେ।ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଗରଦପୁର ଜିଲା ପରିଷଦ ୧୧ନମ୍ବର ରୁ ମଂଜୁବାଳା ଜେନା ଓ ୯ ନମ୍ବର ରୁ ଏଲିନା ସ୍ୱାଇଁ ବିଜେଡ଼ି ପ୍ରାର୍ଥି ଭାବେ ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲ କଲେ

ଗରଦପୁର, ୨୦/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ର ନାମାଙ୍କନ ମାହୋଲ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଯାଇଛି । ଶତାଧିକ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *