Wednesday , January 19 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଦଳିତ ବର୍ଗ ଲୋକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଅଭିଯୋଗ

ଦଳିତ ବର୍ଗ ଲୋକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଅଭିଯୋଗ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୩୦/୧୧/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଦଳିତ ବର୍ଗର ଲୋକଙ୍କୁ ସବର୍ଣ୍ଣ ବର୍ଗର ଆକ୍ରମଣ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ନିକଟରେ  ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାର ମହାକାଳପଡା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ରାଜଗଡ ପଂଚାୟତର ନଛିପଡା ଗ୍ରାମର ଦଳିତସାହିର ଲୋକମାନେ କାର୍ତିକେଶ୍ୱର ମେଢକୁ ପାଣିରେ ବିଷର୍ଜ୍ଜନ କରିବାକୁ ସବର୍ଣ୍ଣ ସାହି ଦେଇ ନେଉଥିବା ବେଳେ ସେହି ସାହିର କେତେକ ସବର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତି ପୂର୍ବ ଶତୃତାକୁ ନେଇ ସେମାନଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏଥିସହିତ ସେମାନେ ଦଳିତବର୍ଗର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଜାତିଆଣ ଆକ୍ଷେପ କରି ଅଶ୍ଳିଳ ଭାଷାରେ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିବା ସହ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ସମ୍ପର୍କରେ ମହାକାଳପଡା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲେବି ପୋଲିସ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିନଥିବା ନେଇ ରବିନ୍ଦ୍ର ମଳିକ, ବାବୁଲି ମଳିକ, ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର ମଳିକ, ଅମୁଲ୍ୟ ମଳିକ, ଅରୁଣ ମଳିକ, ଉଦୟ ମଳିକ, ସାଗର ମଳିକ, ଶ୍ରୀଚରଣ ମଳିକ ପ୍ରମୁଖ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସମାଜକୁ ମାନବିକତାର ପରିଚୟ ଦେଲେ ଜଣେ ଚା ବ୍ୟବସାୟୀ

ଧର୍ମଶାଳା, ୧୮/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ୭ ହଜାର ଟଙ୍କା ସହିତ କାଗଜପତ୍ର ଓ ମନିପର୍ସ ଫେରାଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଜଣେ ଚା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *