Sunday , December 5 2021
Home / ବିଶେଷ / ଟିପିସିଓଡିଏଲ କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ୨୪ଟି ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ସିଲ ମିଳୁନଥିବା ଅଭିଯୋଗ

ଟିପିସିଓଡିଏଲ କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ୨୪ଟି ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ସିଲ ମିଳୁନଥିବା ଅଭିଯୋଗ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା,୨୫/୧୧/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଟିପିସିଓଡିଏଲ ଇନ୍ଦୁପୁର ସେକ୍ସନର କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପାଖରୁ ୨୪ଟି ଧଳା ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ସିଲ କେଉଁଠି ହଜି ଯାଇଛି । ଏସମ୍ପର୍କରେ ନିକିରାଇ ଥାନାରେ ଇନ୍ଦୁପୁର ଟିପିସିଓଡିଏଲ ସେକ୍ସନ ପକ୍ଷରୁ ସହକାରୀ ପରିଚାଳକ(ବିଦୁ୍ୟତ) ପ୍ରଶାନ୍ତ ବେହେରା ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ  କରିଛନ୍ତି । ସୂଚନା ଅନୁଯାଇ ଚଳିତମାସ ୧୮ତାରିଖ ସକାଳେ ନିକିରାଇ ଗ୍ରାମରେ ଟିପିସିଓଡିଏଲର ଏକ ଏମ.ଆର.ଟି. ଯାଂଚ ସମୟରେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ନିକଟରୁ ୨୪ଟି ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ସିଲ କେଉଁଠି ହଜିଯାଇଛି । ତେଣୁ ଏସମ୍ପର୍କରେ ତୁରନ୍ତ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବାକୁ ସହକାରୀ ପରିଚାଳକ ଶ୍ରୀ ବେହେରା ନିକିରାଇ ଥାନାରେ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାରେ ଜୱାଦ ବାତ୍ୟା ପାଇଁ ୪୮୨ ଜଣ ବାତ୍ୟା ଆଶ୍ରୟସ୍ଥଳୀକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା,୦୪/୧୨/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପଶ୍ଚିମ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବେଙ୍ଗାପସାଗରରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଗଭୀର ଅବପାତ ଘନୀଭୂତ ହୋଇ ‘ଜୱାଦ’ ବାତ୍ୟାର ପ୍ରଭାବ ଯୋଗୁଁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *