Tuesday , December 7 2021
Home / ବିଶେଷ / ୬ ମାସର ସଂଗ୍ରାମ ପରେ ଶେଷରେ ଜୀଵନ ଯୁଦ୍ଧରେ ହାରିଗଲେ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଅମ୍ରିତ

୬ ମାସର ସଂଗ୍ରାମ ପରେ ଶେଷରେ ଜୀଵନ ଯୁଦ୍ଧରେ ହାରିଗଲେ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଅମ୍ରିତ

କଟକ ସଦର, ୨୪/୧୧/୨୧ (ଓଡିଶା ସମାଚର /ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା): ସଫଳତାର ସହ ଫୁସଫୁସ ପ୍ରତିରୋପଣ ପରେ ଵି ୬ ମାସର ସଂଗ୍ରାମ ପରେ ଶେଷରେ ଜୀଵନ ଯୁଦ୍ଧରେ ଚେନ୍ନାଇରେ ହାରିଗଲେ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଓଡିଆ ଯୁଵକ ଅମ୍ରିତ ପ୍ରଧାନ।ପ୍ରକାଶ ଯେ କରୋନାରେ ଫୁସଫୁସ ଗୁରୁତର ଆକ୍ରାନ୍ତ ଅମ୍ରିତ ପ୍ରଧାନଙ୍କର ଉନ୍ନତ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଏୟାରଲିଫ୍ଟ ଜରିଆରେ ଭୂଵନେଶ୍ୱର ଏମ୍ସ ରୁ ଗତ ଜୁନ ମାସରେ ଏୟାରଲିଫ୍ଟ ଜରିଆରେ ଚେନ୍ନାଇ ନିଆ ଯାଇଥିବା ସେତେବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚା ର ଵିଷୟ ହୋଇଥିଲା। ଉନ୍ନତ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ପ୍ରଚୁର ଅର୍ଥର ଆବଶ୍ୟକତା ଥିଵାରୁ ସିଲାପ ଫଣ୍ଡ ରେଜର ଜରିଆରେ ଅର୍ଥ ସଂଗ୍ରହ କରାଯାଇ ଚେନ୍ନାଇ ରେ ଏକମୋ ଚିକିତ୍ସା ସହ ଟ୍ରାକୋଷ୍ଟୋମି ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରାଯାଇ ଫୁସଫୁସ ପ୍ରତିରୋପଣ କରାଯାଇଥିଲା।ସଵୁ ଚେଷ୍ଟା ସତ୍ତ୍ବେ ଅମ୍ରିତ ପ୍ରଧାନ ଦୁନିଆ ଛାଡ଼ି ଚାଲିଯିବା ସମସ୍ତ ଙ୍କ ମନରେ ଦାରୁଣ ଆଘାତ ଦେଇଛି। ଓଡିଶା ସମାଚର

About admin

Check Also

ଶିକ୍ଷାବିତ ପୁରୁଷୋତମ ସ୍ୱାଇଁ ଙ୍କ ପରଲୋକ

ରଘୁନାଥପୁର, ୦୭/୧୨/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକ୍ ଗୁଆଳିପୁର ପଂଚାୟତ କୁର୍ତାଙ୍ଗ ଗ୍ରାମର ସୁନାମଧନ୍ୟ ଶିକ୍ଷକ ପୁରୁଷୋତମ ସ୍ୱାଇଁ ଙ୍କ ୬୭ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *