Saturday , August 20 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ୬ ମାସର ସଂଗ୍ରାମ ପରେ ଶେଷରେ ଜୀଵନ ଯୁଦ୍ଧରେ ହାରିଗଲେ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଅମ୍ରିତ

୬ ମାସର ସଂଗ୍ରାମ ପରେ ଶେଷରେ ଜୀଵନ ଯୁଦ୍ଧରେ ହାରିଗଲେ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଅମ୍ରିତ

କଟକ ସଦର, ୨୪/୧୧/୨୧ (ଓଡିଶା ସମାଚର /ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା): ସଫଳତାର ସହ ଫୁସଫୁସ ପ୍ରତିରୋପଣ ପରେ ଵି ୬ ମାସର ସଂଗ୍ରାମ ପରେ ଶେଷରେ ଜୀଵନ ଯୁଦ୍ଧରେ ଚେନ୍ନାଇରେ ହାରିଗଲେ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଓଡିଆ ଯୁଵକ ଅମ୍ରିତ ପ୍ରଧାନ।ପ୍ରକାଶ ଯେ କରୋନାରେ ଫୁସଫୁସ ଗୁରୁତର ଆକ୍ରାନ୍ତ ଅମ୍ରିତ ପ୍ରଧାନଙ୍କର ଉନ୍ନତ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଏୟାରଲିଫ୍ଟ ଜରିଆରେ ଭୂଵନେଶ୍ୱର ଏମ୍ସ ରୁ ଗତ ଜୁନ ମାସରେ ଏୟାରଲିଫ୍ଟ ଜରିଆରେ ଚେନ୍ନାଇ ନିଆ ଯାଇଥିବା ସେତେବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚା ର ଵିଷୟ ହୋଇଥିଲା। ଉନ୍ନତ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ପ୍ରଚୁର ଅର୍ଥର ଆବଶ୍ୟକତା ଥିଵାରୁ ସିଲାପ ଫଣ୍ଡ ରେଜର ଜରିଆରେ ଅର୍ଥ ସଂଗ୍ରହ କରାଯାଇ ଚେନ୍ନାଇ ରେ ଏକମୋ ଚିକିତ୍ସା ସହ ଟ୍ରାକୋଷ୍ଟୋମି ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରାଯାଇ ଫୁସଫୁସ ପ୍ରତିରୋପଣ କରାଯାଇଥିଲା।ସଵୁ ଚେଷ୍ଟା ସତ୍ତ୍ବେ ଅମ୍ରିତ ପ୍ରଧାନ ଦୁନିଆ ଛାଡ଼ି ଚାଲିଯିବା ସମସ୍ତ ଙ୍କ ମନରେ ଦାରୁଣ ଆଘାତ ଦେଇଛି। ଓଡିଶା ସମାଚର

About admin

Check Also

ଏ.କେ.ବିଦ୍ୟାମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ ଜନ୍ମାଷ୍ଟମୀ ମହା ଆଡମ୍ବରରେ  ପାଳିତ

କଟକ,୧୯/୦୮/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) : କଟକ ସଦର  ୪୨ ମୌଜା ଦଧିବାମନପୁର  ସ୍ଥିତ ଏ.କେ.ବିଦ୍ୟାମନ୍ଦିରରେ ମହା ଆଡମ୍ବରରେ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ ଜନ୍ମ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.