Sunday , November 28 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଭବାନୀ ପାଟଣା ସରସ୍ବତୀ ଶିଶୁ ବିଦ୍ୟା ମନ୍ଦିର ବାଲଜି ବିହାର ଠାରେ ମାଟି ଲଗ୍ନା ସାହିତ୍ୟ ସଂସଦ ର ମେଧା ସମ୍ମାନ ଅନୁଷ୍ଠିତ

ଭବାନୀ ପାଟଣା ସରସ୍ବତୀ ଶିଶୁ ବିଦ୍ୟା ମନ୍ଦିର ବାଲଜି ବିହାର ଠାରେ ମାଟି ଲଗ୍ନା ସାହିତ୍ୟ ସଂସଦ ର ମେଧା ସମ୍ମାନ ଅନୁଷ୍ଠିତ

କଳାହାଣ୍ଡି ୨୪/୧୧/୨୧ (ଓଡିଶା ସମାଚର /ସଂଜୟ ସିଂହ)- କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଭବାନିପାଟଣା ସରସ୍ବତୀ ଶିଶୁ ବିଦ୍ୟା ମନ୍ଦିର, ବାଲାଜୀବିହାର ଠାରେ ମାଟିଲଗ୍ନା ସାହିତ୍ୟ ସଂସଦର ମେଧା ସମ୍ମାନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା ।ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଆୟୋଜିତ କରିବା ସହିତ ପୁରସ୍କୃତ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା ।ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଅଧ୍ୟାପକ ଶ୍ରୀ ସମୀର କୁମାର ମହାପାତ୍ର,ମୁଖ୍ୟବକ୍ତା ଭାବେ ଶ୍ରୀ ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ଶେଖର ପାଢୀ ମାର୍ଗ ଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ ।କାର୍ୟ୍ୟକ୍ରମରେ ଶ୍ରୀ କିଶୋର ଚନ୍ଦ୍ର ତ୍ରିପାଠୀ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରିଥିଲେ । ଅନୁଷ୍ଠାନର ସମସ୍ତ ଗୁରୁଜୀ ଓ ଗୁରୁମା ଏବଂ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ଉପସ୍ଥିତ ରହି କାର୍ୟ୍ୟକ୍ରମକୁ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ ।ଓଡିଶା ସମାଚର

About admin

Check Also

ବିଶ୍ୱାସ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ -ଶ୍ରୀ ଅଖଣ୍ଡ

ପରଂବ୍ରହ୍ମଙ୍କ ପାଖରେ ପରମପିତାଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ୍ଷ ଭାବେ ଦର୍ଶନ କରି ଭକ୍ତମାନେ ସବୁକିଛି ସମର୍ପଣ କରିଦିଅନ୍ତି । ତନ, ମନ ଓ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *