Monday , December 6 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଏଆଇପିଟିଏଫ୍ ରେ ରାଜ୍ୟର ପ୍ରଥମ ମହିଳା ସଂଘଠିକା ହେଲେ ସୋନି

ଏଆଇପିଟିଏଫ୍ ରେ ରାଜ୍ୟର ପ୍ରଥମ ମହିଳା ସଂଘଠିକା ହେଲେ ସୋନି

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୩/୧୧/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଅଖିଳ ଭାରତୀୟ ପ୍ରାଥମିକ ଶିକ୍ଷକ ଫେଡେରେସନ୍ ଅଧିବେସନ୍ ବୁଧଗୟା ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ଅବସରରେ ସେଠାରେ ହୋଇଥିବା ନିର୍ବାଚନରେ ସଂଘଠନ ସମ୍ପାଦିକ ଭାବେ ରାଜ୍ୟରୁ ପ୍ରଥମ ମହିଳା ଭାବେ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣପ୍ରଭା ମେକାପ(ସୋନି) ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏଥି ସହ ଶ୍ରୀମତି ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣପ୍ରଭା ସର୍ବଭାରତୀୟ ମହିଳା ଟିମ୍ ରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କମିଟିର ସଭ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏଥି ସହ ମହାସଚିବ ଭାବେ କମଳାକାନ୍ତ ତ୍ରିପାଠୀ, ସଭ୍ୟ ଭାବେ କାହ୍ନୁଚରଣ ମହାନ୍ତି ମଧ୍ୟ ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏଥି ପାଇଁ ଓଡ଼ିଶାର ପ୍ରାଥମିକ ଶିକ୍ଷକମାନେ ତାଙ୍କୁ କୃତଜ୍ଞତା ଜଣାଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ପଂଚାୟତିରାଜ ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ମନମାନୀ : ନିର୍ବାଚିତ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କ କ୍ଷମତା ଓ ଅଧିକାରକୁ ଫୁ

ଅଦୃଶ୍ୟ ଶକ୍ତିଙ୍କ ଗୁପ୍ତ ଚିଠାରେ ହେଉଛି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଚୟନ ଓ ଅନୁମୋଦନ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୦୫/୧୨/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଗ୍ରାମାଂଚଳ ର ବିକାଶ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *