Monday , December 6 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଜିଲ୍ଲା ବିଉଟିସିଆନ ଆସୋସିଏସନର ବୈଠକ

ଜିଲ୍ଲା ବିଉଟିସିଆନ ଆସୋସିଏସନର ବୈଠକ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୨୧/୧୧/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ବିଉଟିସିଆନ ଆସୋସିଏସନର ଏକ ବୈଠକ ଇଛାପୁରସ୍ଥିତ ଯାତ୍ରୀନିବାସ ପରିସରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ଉପଲକ୍ଷେ ଜ୍ୟୋତିର୍ମୟୀ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ବୈଠକରେ ଓଡିଶା ବିଉଟିସିଆନ ୱେଲଫେୟାର  ଆସୋସିଏସନର ସଭାପତି ସୁପ୍ରୀୟା ମିଶ୍ର ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ କରୋନା ସମୟରେ ବିଉଟିସିଆନମାନେ ଯେଉଁ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି ତାହାର  କ୍ଷତିପୁରଣ ପାଇଁ ଆମ ସଂଗଠନକୁ ସୁଦୃଢ କରିବା ସହିତ ଆମକୁ ଏକାଠି ହୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଆସୋସିଏସନର ସମ୍ପାଦିକା ସୁନିତା ରାୟ, କୋର କମିଟି ସଦସ୍ୟା ମଧୁସ୍ମିତା ରାଉତ, ଇତିଶ୍ରୀ ମହାନ୍ତି, ମହମ୍ମଦ ମନୁଆର ଅଲ୍ଲୀ ପ୍ରମୁଖ ସମ୍ମାନୀତ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ବୈଠକରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ବିଉଟିସିଆନ ଆସୋସିଏସନର ସମସ୍ୟା ସମ୍ପର୍କରେ ଆଲୋଚନା କରାଯିବା ସହ ସେସବୁର ସାମୁହିକ ସମାଧାନ ପାଇଁ ନିଷ୍ପତି ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥିଲା । କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାରେ ବିଭିନ୍ନ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ବିଉଟିସିଆନ ୱେଲଫେୟାର ଆସୋସିଏସନ ଗଠନ କରାଯିବାକୁ ବିଭିନ୍ନ ବ୍ଲକରୁ ଯୋଗଦେଇଥିବା ବିଉଟିସିଆନ ରୋଜାଲୀନ, ଡେଜିନା, ଜିନୁ, ରଶ୍ମୀ, ଝିଲି, ମିତା ପ୍ରମୁଖ ପ୍ରସ୍ତାବ ରଖିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ପଂଚାୟତିରାଜ ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ମନମାନୀ : ନିର୍ବାଚିତ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କ କ୍ଷମତା ଓ ଅଧିକାରକୁ ଫୁ

ଅଦୃଶ୍ୟ ଶକ୍ତିଙ୍କ ଗୁପ୍ତ ଚିଠାରେ ହେଉଛି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଚୟନ ଓ ଅନୁମୋଦନ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୦୫/୧୨/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଗ୍ରାମାଂଚଳ ର ବିକାଶ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *