Monday , December 6 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଟାଉନ ଥାନା,ନିକିରାଇ ଥାନା ଓ ରାଜକନିକା ଥାନାରେ ନୂତନ ଥାନାଅଧିକାରୀଙ୍କ ଯୋଗଦାନ

ଟାଉନ ଥାନା,ନିକିରାଇ ଥାନା ଓ ରାଜକନିକା ଥାନାରେ ନୂତନ ଥାନାଅଧିକାରୀଙ୍କ ଯୋଗଦାନ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୧୯/୧୧/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଆରକ୍ଷୀ ଅଧିକ୍ଷକ ସମ୍ବିତ ସମ୍ପଦ ମଡକର ଜିଲ୍ଲାର ୩ଟି ଥାନାରେ ନୂତନ ଆଇଆଇସିଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି । ସେହି ଅନୁଯାଇ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଟାଉନ ଥାନାରେ ନୂତନ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଭାବେ ଗୌରାଙ୍ଗ ପୃଷ୍ଟି ଯୋଗଦେଇଥିବା ବେଳେ ନିକିରାଇ ଥାନାରେ କାଦମ୍ବିନୀ ପରିଡା ଓ ରାଜକନିକା ଥାନାରେ ବିଲ୍ୱମଙ୍ଗଳ ସେଠୀ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଭାବେ ଆଜି ଯୋଗଦେଇଛନ୍ତି । ଇନସପେକ୍ଟର ଶ୍ରୀ ପୃଷ୍ଟି ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାରୁ ବଦଳି ହୋଇ ଆସି ଜିଲ୍ଲା ପୋଲିସ ମୁଖ୍ୟାଳୟରେ ପୂର୍ବରୁ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ । ଟାଉନ ଥାନାରେ ସବଇନସପେକ୍ଟର ଥିବା ଶ୍ରୀମତୀ ପରିଡା ନିକଟରେ ଇନସପେକ୍ଟର ପଦବୀକୁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଥିଲେ । ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଥାନା ଅଧିନ ଚଉଦକୁଲାଟ ଫାଣ୍ଡିରେ ସବଇନସପେକ୍ଟର ଥିବା ଶ୍ରୀ  ସେଠୀ ଇନସପେକ୍ଟର ପଦବୀକୁ ନିକଟରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ପଂଚାୟତିରାଜ ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ମନମାନୀ : ନିର୍ବାଚିତ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କ କ୍ଷମତା ଓ ଅଧିକାରକୁ ଫୁ

ଅଦୃଶ୍ୟ ଶକ୍ତିଙ୍କ ଗୁପ୍ତ ଚିଠାରେ ହେଉଛି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଚୟନ ଓ ଅନୁମୋଦନ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୦୫/୧୨/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଗ୍ରାମାଂଚଳ ର ବିକାଶ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *