Wednesday , December 1 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ପାରିବାରିକ ଅଶାନ୍ତିରୁ ମହିଳା ଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ପାରିବାରିକ ଅଶାନ୍ତିରୁ ମହିଳା ଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ଭୁବନ,୧୦/୧୧/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଭୁବନ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାଲିବୋ ଗ୍ରାମର ଜନୈକା ମହିଳା ପାରିବାରିକ ଅଶାନ୍ତିରୁ ନିଜର ମାନସିକ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ ରଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ପ୍ରାପ୍ତ ସୂଚନାରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ,ବାଲିବୋ ଗ୍ରାମର ଧବଳେଶ୍ୱର ନାୟକ ଙ୍କ ପତ୍ନୀ କୁନି ନାୟକ(୪୬) ତାଙ୍କ ଝିଅ ଘରୁ ପଳାଇଯାଇ ଅନ୍ୟ ଜାତିରେ ସ୍ୱଇଚ୍ଛାରେ ବିବାହ କରିଥିବା ଯୋଗୁ କୁନି ମାନସିକ ଅଶାନ୍ତିରେ ରହୁଥିଲେ । ଆଜି ଅପରାହ୍ନ ୪ ଘଟିକା ସମୟରେ ଘରେ କେହି ନଥିବାର ସୁଯୋଗରେ କୁନି ବେକରେ ରଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ପରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଭୁବନ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ଆଣିଥିଲେ । ପୋଲିସ ଖବର ପାଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ପହଁଚି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

କଣ୍ଡୁରୀ ଚରଣଙ୍କ ଏକାଦଶାହରେ ସ୍ମୃତିସଭା

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୩୦/୧୧/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସହର ଉପକଣ୍ଠ ଭରତପୁର ଗ୍ରାମର ବିଶିଷ୍ଟ ସମାଜସେବୀ ତଥା ପରୋପକାରୀ କଣ୍ଡୁରୀ ଚରଣ ବେହେରାଙ୍କ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *