Monday , December 6 2021
Breaking News
Home / କ୍ରୀଡ଼ା / ଉସୁମା ପ୍ରିମିୟମ ଲିଗ୍ ଉଦଯାପିତ

ଉସୁମା ପ୍ରିମିୟମ ଲିଗ୍ ଉଦଯାପିତ

କଟକ, ୯/୧୧/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କଟକ ଜିଲ୍ଲା ଉଷୁମା ପ୍ରିମିୟମ ଲିଗ୍ ୫ ଟି ଟିମିକୁ ନେଇ ଖେଳ ହୋଇଥିଲା ।  ଏହି ଖେଳରେ ବିଜେତା ହେଲା ଉଷୁମ ସୁପର କିଙ୍ଗ  ଓ ହାରିଲା ଊସୁମା ରୟାଲ । ଉଷୁମା ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତର ସରପଞ୍ଚ ଯଚିନ୍ଦ୍ର କୁମାର ସାହୁ ବିଜେତା ଟିମିକୁ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ । ଏହି ଖେଳରେ ବିକାଶ,ପରିଦା, ବିନାଶ ପରିଡ଼ା, ଅବିନାଶ ପ୍ରଧାନ, ପ୍ରଶାନ୍ତ ସାହୁ, ବିବାକାନନ୍ଦ ଦାସ , ସୁଶାନ୍ତ କୁମାର ସାମନ୍ତରାୟ, ସତ୍ୟରଞ୍ଜନ ସ୍ଵାଇଁ, ପ୍ରଦୀପ ବେହେରା, ସନ୍ତୋଷ ପ୍ରଧାନ, ଯୁବ ସାମ୍ବାଦିକ ଚନ୍ଦନ ମହାନ୍ତି ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଯୋଗ ମଣିଷର ଐଶ୍ୱରିକ ଶକ୍ତି ଜାଗ୍ରତ କରାଇ ଥାଏ : ଶ୍ରୀମା

ଜାଭିୟର ସ୍କୁଲରେ ଯୋଗ ପ୍ରତିଯୋଗିତା କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୧୧/୧୧/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଯୋଗାସନର ଅନେକ ଗୁଡିଏ ଉପକାରିତା ରହିଛି । ଏହା ମଣିଷକୁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *