Monday , December 6 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ବିଶିଷ୍ଟ ସମାଜସେବୀ ଆକୁଳ ଚନ୍ଦ୍ର ସେଠୀଙ୍କ ପରଲୋକ

ବିଶିଷ୍ଟ ସମାଜସେବୀ ଆକୁଳ ଚନ୍ଦ୍ର ସେଠୀଙ୍କ ପରଲୋକ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ,୭/୧୧/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ବିଶିଷ୍ଟ ସମାଜସେବୀ, ଦଳିତ ନେତା, ଉତ୍କଳ ସମ୍ମିଳନୀର ପୂର୍ବତନ ସମ୍ପାଦକ ତଥା ଉତ୍କଳ ରଜକ ମହାସଂଘର ମୁଖ୍ୟ ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ଆକୁଳ ଚନ୍ଦ୍ର ସେଠୀଙ୍କର ଗତକାଲି ଅର୍ଥାତ୍ ତା ୦୬.୧୧.୨୦୨୧ରିଖ ଦିନ ହୃଦ୍ୟନ୍ତ୍ର କି୍ରୟା ବନ୍ଦ ଜନିତ କାରଣରୁ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ ହସ୍ପିଟାଲ୍ ରେ ପରଲୋକ ହୋଇଯାଇଛି । ୧୯୮୮ ମସିହାରୁ ସମାଜେସବା କରିବା ପାଇଁ ସେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଚାକିରିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମାଜ ସେବା କରିଆସୁଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ଗତ ଅକ୍ଟୋବର ମାସ ୨୩ ତାରିଖ ଦିନ ୭୦ ବର୍ଷ ପୁରି ୭୧ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ସ୍ୱର୍ଗତ ସେଠୀଙ୍କର ମର ଶରୀରକୁ କ୍ୟାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲ୍ ରୁ ଜଗମୋହନ ନଗରସ୍ଥିତ ବାସଭବନକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା । ବହୁ ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତି ଶେଷ ଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ । ପରେ ପୁରୀ ସ୍ୱର୍ଗଦ୍ୱାରଠାରେ ଶେଷକୃତ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ କରାଯାଇଥିଲା । ସ୍ୱର୍ଗତ ସେଠୀଙ୍କ ବଡ଼ପୁଅ ଆଡଭୋକେଟ୍ କଳିଙ୍ଗ ଐର (ଟିମବାବୁ) ମୁଖାଗ୍ନି ଦେଇଥିବା ବେଳେ, ଝିଅ-ଜ୍ୱାଇଁ ଓ ବହୁ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ବୋଲି ମାନଗୋବିନ୍ଦ ସେଠୀ ଜଣାଇଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ପଂଚାୟତିରାଜ ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ମନମାନୀ : ନିର୍ବାଚିତ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କ କ୍ଷମତା ଓ ଅଧିକାରକୁ ଫୁ

ଅଦୃଶ୍ୟ ଶକ୍ତିଙ୍କ ଗୁପ୍ତ ଚିଠାରେ ହେଉଛି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଚୟନ ଓ ଅନୁମୋଦନ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୦୫/୧୨/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଗ୍ରାମାଂଚଳ ର ବିକାଶ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *