Monday , December 6 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଆକାଶବାଣୀ କେନ୍ଦ୍ରର ପ୍ରତଷ୍ଠିତ ଧୁଡୂକି ବାଦକ ତୀର୍ଥାନନ୍ଦ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ

ଆକାଶବାଣୀ କେନ୍ଦ୍ରର ପ୍ରତଷ୍ଠିତ ଧୁଡୂକି ବାଦକ ତୀର୍ଥାନନ୍ଦ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ

ମାହାଙ୍ଗା, ୭/୧୧/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ମାହାଙ୍ଗା ବ୍ଳକ ଗୋପାଳପୁର ପଂଚାୟତ ବେଗୁନିଆପଦା ଗ୍ରାମର ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ଧୁଡୁକି ବାଦକ ତୀର୍ଥାନନ୍ଦ ଦାସଙ୍କ ୮୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପରଲୋକ ଘଟିଛି । ସେ କଟକ ଆକାଶବାଣୀ କେନ୍ଦ୍ରର ଜଣେ ସ୍ୱୀକୃତୀପ୍ରାପ୍ତ ଧୁଡୁକି ବାଦକ ବିଭନ୍ନ ସମୟରେ ଧୁଡୁକି ବାଦ୍ୟ ପରିବେଷଣ କରି ବିଭିନ୍ନ ଅନୁଷ୍ଠାନ ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ମାନିତ ହୋଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଂଚଳରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି । ତାଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ପଂଚାୟତିରାଜ ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନା,ବ୍ଳକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଶରତ ନାୟକ,କମଳାକାନ୍ତ ଦାସ,ସମାଜସେବୀ ଗୋ÷ତମ ଜେନା,ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ରାଉତରାୟ,ଇଂ ଚିନ୍ମୟ ଜେନା,ସମିତସଭ୍ୟ କୁଂଜବିହାରୀ ନାଥ ଶର୍ମା,ପୂର୍ବତନ ସରପଞ୍ଚ ସୁବାଷ ମହାନ୍ତି,ପରମାନନ୍ଦ ସେଠୀ,ମହେନ୍ଦ୍ର ମଳିକ,ନରହରି ସେଠୀ,ସୁମନ ଦାସ.ଲକ୍ଷ୍ମଣ ଦାସ,ଜିତେନ୍ଦ୍ର ବିଶ୍ୱାଳ,ମନୋଜ ଭୂୟାଁ ଓ ବହୁ ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତି ଶୋକବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ରାଜଧାନୀର ଡ଼େଲଟା ଛକ ରେ ଥିବା ଲକ୍ଷ୍ମୀନାରାୟଣ ଜୁଏଲାରୀ ରୁ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ସୁନା ଗହଣା ଓ ନଗଦ ଟଙ୍କା ଲୁଟ ଅଭିଯୋଗ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୦୫/୧୨/୨୦୨୧ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ରାଜଧାନୀର ଡ଼େଲଟା ଛକ ରେ ଥିବା ଲକ୍ଷ୍ମୀନାରାୟଣ ଜୁଏଲାରୀ ର ଗ୍ରୀଲ ଓ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *