Monday , December 6 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ବିଶିଷ୍ଟ ଗାନ୍ଧିବାଦୀ ତଥା ଜାତୀୟ ଯୁବ ପ୍ରକଳ୍ପର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଡକ୍ଟର ଏସ୍.ଏନ୍. ସୁବାରାଓଙ୍କ ‘ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି’ ସଭା ଆସନ୍ତା ୭ ରେ

ବିଶିଷ୍ଟ ଗାନ୍ଧିବାଦୀ ତଥା ଜାତୀୟ ଯୁବ ପ୍ରକଳ୍ପର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଡକ୍ଟର ଏସ୍.ଏନ୍. ସୁବାରାଓଙ୍କ ‘ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି’ ସଭା ଆସନ୍ତା ୭ ରେ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୦୫/୧୧/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ବିଶିଷ୍ଟ ଗାନ୍ଧିବାଦୀ, ଅହିଂସା, ସଦ୍ଭାବନାର ପୂଜାରୀ ଏବଂ ଭାରତର ଯୁବମାନସର ପ୍ରତୀକ, ଜାତୀୟ ଯୁବ ପ୍ରକଳ୍ପର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଡ଼ ଏସ୍.ଏନ୍. ସୁବରାଓଙ୍କର ପରଲୋକ ରେ  ସେହି ମହାନ୍ ଆତ୍ମାଙ୍କର ସ୍ମୃତିରେ ଆସନ୍ତା ୭ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୧ରିଖ ଅପରାହ୍ନ ୩.୩୦ ମିନିଟ୍ ସମୟରେ ଭାରତ ସ୍କାଉଟ୍ ଏବଂ ଗାଇଡସ୍ ପ୍ରାଙ୍ଗଣରେ ଏକ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ସଭାର ଆୟୋଜନ କରାଯାଉଛି ।

ଏହି ସ୍ମୃତିସଭାରେ ଓଡିଶାର ବହୁ ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଯୋଗଦେଇ ଡକ୍ଟର ସୁବାରାଓଙ୍କର ସ୍ମୃତିଚାରଣ କରିବା ସହ ସେମାନଙ୍କର ଶ୍ରଦ୍ଧା ସୁମନ ଅର୍ପଣ କରିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି ।

ରାଜକିଶୋର ନାୟକ ନ୍ୟାସନାଲ ମେମୋରିଆଲ ଫାଉଣ୍ଡେସନ, ଭାରତ ସ୍ମାଉଟ ଏବଂ ଗାଇଡ଼ ଏବଂ ଜାତୀୟ ଯୁବ ପ୍ରକଳ୍ପ, ଓଡ଼ିଶା ଏହି ସ୍ମୃତି ସଭା ଆୟୋଜନକରୁଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ରାଜଧାନୀର ଡ଼େଲଟା ଛକ ରେ ଥିବା ଲକ୍ଷ୍ମୀନାରାୟଣ ଜୁଏଲାରୀ ରୁ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ସୁନା ଗହଣା ଓ ନଗଦ ଟଙ୍କା ଲୁଟ ଅଭିଯୋଗ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୦୫/୧୨/୨୦୨୧ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ରାଜଧାନୀର ଡ଼େଲଟା ଛକ ରେ ଥିବା ଲକ୍ଷ୍ମୀନାରାୟଣ ଜୁଏଲାରୀ ର ଗ୍ରୀଲ ଓ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *