Friday , August 12 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ବିଶିଷ୍ଟ ଗାନ୍ଧିବାଦୀ ତଥା ଜାତୀୟ ଯୁବ ପ୍ରକଳ୍ପର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଡକ୍ଟର ଏସ୍.ଏନ୍. ସୁବାରାଓଙ୍କ ‘ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି’ ସଭା ଆସନ୍ତା ୭ ରେ

ବିଶିଷ୍ଟ ଗାନ୍ଧିବାଦୀ ତଥା ଜାତୀୟ ଯୁବ ପ୍ରକଳ୍ପର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଡକ୍ଟର ଏସ୍.ଏନ୍. ସୁବାରାଓଙ୍କ ‘ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି’ ସଭା ଆସନ୍ତା ୭ ରେ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୦୫/୧୧/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ବିଶିଷ୍ଟ ଗାନ୍ଧିବାଦୀ, ଅହିଂସା, ସଦ୍ଭାବନାର ପୂଜାରୀ ଏବଂ ଭାରତର ଯୁବମାନସର ପ୍ରତୀକ, ଜାତୀୟ ଯୁବ ପ୍ରକଳ୍ପର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଡ଼ ଏସ୍.ଏନ୍. ସୁବରାଓଙ୍କର ପରଲୋକ ରେ  ସେହି ମହାନ୍ ଆତ୍ମାଙ୍କର ସ୍ମୃତିରେ ଆସନ୍ତା ୭ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୧ରିଖ ଅପରାହ୍ନ ୩.୩୦ ମିନିଟ୍ ସମୟରେ ଭାରତ ସ୍କାଉଟ୍ ଏବଂ ଗାଇଡସ୍ ପ୍ରାଙ୍ଗଣରେ ଏକ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ସଭାର ଆୟୋଜନ କରାଯାଉଛି ।

ଏହି ସ୍ମୃତିସଭାରେ ଓଡିଶାର ବହୁ ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଯୋଗଦେଇ ଡକ୍ଟର ସୁବାରାଓଙ୍କର ସ୍ମୃତିଚାରଣ କରିବା ସହ ସେମାନଙ୍କର ଶ୍ରଦ୍ଧା ସୁମନ ଅର୍ପଣ କରିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି ।

ରାଜକିଶୋର ନାୟକ ନ୍ୟାସନାଲ ମେମୋରିଆଲ ଫାଉଣ୍ଡେସନ, ଭାରତ ସ୍ମାଉଟ ଏବଂ ଗାଇଡ଼ ଏବଂ ଜାତୀୟ ଯୁବ ପ୍ରକଳ୍ପ, ଓଡ଼ିଶା ଏହି ସ୍ମୃତି ସଭା ଆୟୋଜନକରୁଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଖୋଲିଲା ହିରାକୁଦ ଜଳ ଭଣ୍ଡାର ର ଆଉ ୪ ଟି ଗେଟ୍ , ୧୪ ଟି ଗେଟ୍ ଖୋଲା

ସମ୍ବଲପୁର, ୧୨/୦୮/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ବର୍ଷା ଲାଗି ରହିଛି । ଗତକାଲି ପର୍ଯ୍ୟାୟକ୍ରମେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ହିରାକୁନ ଜଳ ଭଣ୍ଡାରର ୧୦ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.