Monday , December 6 2021
Breaking News
Home / ରାଜନୀତି / ଡ଼ିଜିଟାଲ ସମ୍ପାଦକ ମନୋନୀତ 

ଡ଼ିଜିଟାଲ ସମ୍ପାଦକ ମନୋନୀତ 

ଗରଦପୁର ,୦୧/୧୧/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ବିଜୁ ଯୁବ ଜନତା ଦଳର ରାଜ୍ୟ ସଭାପତି ବିଧାୟକ ଡ଼ ବ୍ୟୋମକେଶ ରାୟ ଙ୍କ ଅନୁମୋଦନ କ୍ରମେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ର ଯୁବ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳର ଡ଼ିଜିଟାଲ ସମ୍ପାଦକ ରୂପେ ରାମଚନ୍ଦ୍ର ଜେନା ଙ୍କୁ ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିଥିବାରୁ ଶ୍ରୀ ଜେନା ଜିଲା ଯୁବ ବିଜୁ ଜନତା ସଭାପତି ରାଜେସ ଦାସ, ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣପ୍ରଭା ସେଠୀ, ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ବାସୁଦେବ ବେହେରା, ଜିଲା କୋଷାଧ୍ୟକ୍ଷ ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର ମହାନ୍ତି, ଦିଲିପ ସାହୁ,ସରୋଜକାନ୍ତ ନାୟକ,ପ୍ରକାଶ ସାହୁ,ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ମାହାଳୀଙ୍କୁ କୃତଜ୍ଞତା ଜଣାଇଛନ୍ତି ।  ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ବିବାଦରେ ପାରାଦୀପ ବିଜେପି ସଙ୍ଗଠନ- ଜିଲ୍ଲା ଉପସଭାପତିଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ, ଥାନାରେ ମାମଲା

ପାରଦୀପ , ୨୫/୧୧/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପାରାଦୀପର ଅଟଳ ବିହାରୀ ବାଜପେୟୀ ଟ୍ରଷ୍ଟର ଅଧ୍ରକ୍ଷ ତଥା ଜିଲ୍ଲା ବିଜେପିର ଉପସଭାପତି ଅଜିତ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *