Saturday , November 27 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ମର୍ଣ୍ଣିଙ୍ଗ କ୍ଲବ ପକ୍ଷରୁ ବନ୍ଧୁ ମିଳନ

ମର୍ଣ୍ଣିଙ୍ଗ କ୍ଲବ ପକ୍ଷରୁ ବନ୍ଧୁ ମିଳନ

 ପାରାଦୀପ,୦୧/୧୧/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପାରାଦୀପ ମଧୁବନସ୍ଥିତ ମର୍ଣ୍ଣିଙ୍ଗ କ୍ଲବ ପକ୍ଷରୁ ରବିବାର ଦିନ ଏକ ବନ୍ଧୁ ମିଳନ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା । ଅଧୁନା ପ୍ରତିଟି ମଣିଷ ନିଜକୁ ସୁସ୍ଥ ରଖିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ଆରମ୍ଭ କଲେଣି । ଏହିକ୍ରମରେ ପାରାଦୀପ ମଧୁବନ ଅଂଚଳର ପୁରୁଷ ଓ ମହିଳାମାନେ ଏନ୍.ଏ.ସି. ପଡିଆରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ପ୍ରାତଭ୍ରମଣ କରିବା ସହିତ ଯୋଗ, ଖେଳକୁଦ ଆଦି କରିଥାନ୍ତି । ନିଜ ନିଜ ଭିତରେ ବନ୍ଧୁତ୍ୱ ଓ ଭ୍ରାତୃଭାବ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ ଏହି ବନ୍ଧୁ ମିଳନର ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ବନ୍ଧୁମିଳନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କୁ ସୁମନ୍ତ ସ୍ୱାଇଁ(ଆଲୋକ), ସଂଗ୍ରାମ ବିଶ୍ୱାଳ, ସରୋଜ କୁମାର ଦାସ,ସୁଶାନ୍ତ କୁମାର ସେଠୀ ପ୍ରମୁଖ ପରିଚାଳନା କରଥିିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଆଜି ପ୍ରଥମାଷ୍ଟମୀ: ହଳଦୀ ପତ୍ର ବାସ୍ନାରେ ମହକୁଛି କଟକ ସଦର ଅଞ୍ଚଳ

କଟକ ସଦର,୨୭/୧୧/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା): ଆଜି ପ୍ରଥମାଷ୍ଟମୀ।ଓଡିଆ ପାଞ୍ଜି ଅନୁସାରେ ମାର୍ଗଶିର ମାସ କୃଷ୍ଣ ପକ୍ଷର ଅଷ୍ଟମୀ ତିଥି।ଏହି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *