Sunday , December 5 2021
Home / ବିଶେଷ / ଦୀପାବଳୀରେ ଫୁଲଝରୀ ଭଳି ଗ୍ରୀନ୍ କ୍ରାକର ଫୁଟାଇବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟ ଙ୍କ ଅନୁମତି

ଦୀପାବଳୀରେ ଫୁଲଝରୀ ଭଳି ଗ୍ରୀନ୍ କ୍ରାକର ଫୁଟାଇବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟ ଙ୍କ ଅନୁମତି

କଟକ ସଦର, ୦୧/୧୧/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା): ଦୀପାବଳୀରେ ଵାଣ ବିକ୍ରି ଓ ଫୁଟାଇବା ଉପରେ କୋଭିଡ କଟକଣା ଲାଗୁ କରାଯାଇ ଏହାକୁ ସରକାର ଵନ୍ଦ ରଖିଥିବା ବେଳେ କେଵଳ ଗ୍ରୀନ କ୍ରାକର ଫୁଟାଇଵା ଓ ବିକ୍ରି ପାଇଁ କଟକଣା କୋହଳ କରିଵାକୁ ଅଲ୍ ଓଡିଶା ଫାୟାର ଡିଲର ଆସୋସିଏସନ୍ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ହାଇକୋର୍ଟ ଙ୍କ ଦ୍ୱ।ରସ୍ତ ହୋଇଥିଲେ ।ରାତି ୮ ରୁ ୧୦ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା କେଵଳ ପିଇଏସଓ (ପେଟ୍ରୋଲିୟମ ଆଣ୍ଡ ଏକ୍ସପ୍ଲୋସିଭ୍ ସେଫ୍ଟି ଅର୍ଗାନାଇଜେସନ୍) ସିକୃତି ପ୍ରାପ୍ତ ଫୁଲଝରୀ ଭଳି ଗ୍ରୀନ୍ କ୍ରାକର ଵାଣ ଫୁଟାଇବାକୁ ମାମଲାର ବିଚାର କରି ହାଇକୋର୍ଟ ଆଜି ସୋମବାର ତାଙ୍କର ରାୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।ଏହି ରାୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଵା ପରେ ଦୀପାବଳୀରେ କ୍ରାକର ଫୁଟାଇଵାକୁ ପିଲାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆନନ୍ଦ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାରେ ଜୱାଦ ବାତ୍ୟା ପାଇଁ ୪୮୨ ଜଣ ବାତ୍ୟା ଆଶ୍ରୟସ୍ଥଳୀକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା,୦୪/୧୨/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପଶ୍ଚିମ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବେଙ୍ଗାପସାଗରରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଗଭୀର ଅବପାତ ଘନୀଭୂତ ହୋଇ ‘ଜୱାଦ’ ବାତ୍ୟାର ପ୍ରଭାବ ଯୋଗୁଁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *