Monday , December 6 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଡିଏମଇଟି ନିର୍ଦ୍ଦେଶକରୁ ଡାଃ. ମହାନ୍ତି ଗଲେ ଡାଃ.ମହାନ୍ତି ଆସିଲେ

ଡିଏମଇଟି ନିର୍ଦ୍ଦେଶକରୁ ଡାଃ. ମହାନ୍ତି ଗଲେ ଡାଃ.ମହାନ୍ତି ଆସିଲେ

କଟକ ସଦର, ୩୧/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା): ରାଜ୍ୟ ଭେଷଜ ଓ ତାଲିମ୍ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ(ଡିଏମଇଟି) ଭାଵେ ରାଜ୍ୟର ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ସ୍ୱ।ସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଶାସକ ତଥା ଵାରିପଦା ସ୍ଥିତ ପଣ୍ଡିତ ରଘୁନାଥ ମୁର୍ମୁ ଭେଷଜ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ଓ ଚିକିତ୍ସାଳୟର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପ୍ରଫେସର ଡାକ୍ତର ରମାରମଣ ମହାନ୍ତି ଆଜି ରବିବାର ଦାୟିତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି।ଏହୀ ଦାୟିତ୍ଵରେ ୨୦୧୦ ନଭେମ୍ବର ୪ ରୁ ଥିବା କଟକ ଶ୍ରୀରାମଚନ୍ଦ୍ର ଭଞ୍ଜ ଭେଷଜ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ଓ ଚିକିତ୍ସାଳୟର ଭେଷଜ ବିଭାଗ ମୂଖ୍ୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଡାକ୍ତର ପ୍ରଫେସର ସିଵିକେ ମହାନ୍ତି ଆଜି ୩୧ ତାରିଖରେ ଚାକିରୀରୁ ଅଵସର ନେଇ ଥିଵାରୁ ଡାକ୍ତର ରମାରମଣଙ୍କୁ ଏହି ନୂତନ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଥିବା ରାଜ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି ବିଜ୍ଞପ୍ତିରୁ ଜଣାଯାଇଛି। ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ପଂଚାୟତିରାଜ ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ମନମାନୀ : ନିର୍ବାଚିତ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କ କ୍ଷମତା ଓ ଅଧିକାରକୁ ଫୁ

ଅଦୃଶ୍ୟ ଶକ୍ତିଙ୍କ ଗୁପ୍ତ ଚିଠାରେ ହେଉଛି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଚୟନ ଓ ଅନୁମୋଦନ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୦୫/୧୨/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଗ୍ରାମାଂଚଳ ର ବିକାଶ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *