Monday , December 6 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ମହମ୍ମଦଙ୍କ ଜୟନ୍ତୀରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ବିଧାୟକଙ୍କ ମନସୁର ବାବାଙ୍କ ପାଖରେ ପ୍ରାର୍ଥନା

ମହମ୍ମଦଙ୍କ ଜୟନ୍ତୀରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ବିଧାୟକଙ୍କ ମନସୁର ବାବାଙ୍କ ପାଖରେ ପ୍ରାର୍ଥନା

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା,୨୧/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ସାରା ଦେଶରେ ମହମ୍ମଦଙ୍କ ଜୟନ୍ତୀ ପାଳନ ଅବସରରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସହରରେ ମଧ୍ୟ ମହମ୍ମଦଙ୍କ ଜୟନ୍ତୀ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି । କୋଭିଡ କଟକଣା ଅନୁପାଳନ ପୂର୍ବକ ଏହି ଜୟନ୍ତୀ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି । ସଂଖ୍ୟାଲଘୁ ସଂପ୍ରଦାୟର ଭାଇ ଭଉଣୀମାନେ ନିଜ ଘରେ ରହି ନମାଜ ଓ କୋରାନ ପାଠ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଅବସରରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସହରର କଚେରୀ ପାଖ ମନସୁର ବାବାଙ୍କ ପୀଠରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ବିଧାୟକ ଶଶି ଭୂଷଣ ବେହେରା ପହଂଚି ବାବାଙ୍କ ନିକଟରେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବା ସହ ପୀଠରେ ଚଦର ଚଢାଇଥିଲେ । ଜିଲ୍ଲା ବିଜେଡି ସଂଖ୍ୟାଲଘୁ ସେଲର ସଭାପତି ସେକ ଇନାୟତ(ଚନ୍ଦନ)ଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ସଂଖ୍ୟାଲଘୁ ସଂପ୍ରଦାୟର ମୈାଲାନାମାନେ ବିଧାୟକ ଶ୍ରୀ ବେହେରାଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିଥିଲେ । ମହାମାରୀ କରୋନା କବଳରୁ ସମଗ୍ର ମାନବ ସମାଜର ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ବିଧାୟକ ଶ୍ରୀ ବେହେରା ମନସୁର ବାବାଙ୍କ ପାଖରେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଥିଲେ । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସେକ ଗୋଫ୍ରାନ, ମହମ୍ମଦ ନିଆଜ, ମୀର ଅମୀର, ରଞ୍ଜିତ ସାହୁ, ରଞ୍ଜନ କର, ମହେନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ର, ମୌଲାନା ଇଲାହି ବକ୍ସ, ମୀର ସଫିକ(ରିଙ୍କୁ), ସେକ ରୋହିତ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ରାଜଧାନୀର ଡ଼େଲଟା ଛକ ରେ ଥିବା ଲକ୍ଷ୍ମୀନାରାୟଣ ଜୁଏଲାରୀ ରୁ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ସୁନା ଗହଣା ଓ ନଗଦ ଟଙ୍କା ଲୁଟ ଅଭିଯୋଗ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୦୫/୧୨/୨୦୨୧ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ରାଜଧାନୀର ଡ଼େଲଟା ଛକ ରେ ଥିବା ଲକ୍ଷ୍ମୀନାରାୟଣ ଜୁଏଲାରୀ ର ଗ୍ରୀଲ ଓ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *