Saturday , August 20 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଗଜଲକ୍ଷ୍ମୀ ପୂଜା ଅବସରରେ ସମାଜସେବୀଙ୍କ ମିଷ୍ଟାନ୍ନ ବଂଟନ

ଗଜଲକ୍ଷ୍ମୀ ପୂଜା ଅବସରରେ ସମାଜସେବୀଙ୍କ ମିଷ୍ଟାନ୍ନ ବଂଟନ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା,୨୧/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡାର ଗଣପର୍ବ ଗଜଲକ୍ଷ୍ମୀ ପୂଜା ଅବସରରେ ସମାଜସେବୀ ତଥା ଚଳଚିତ୍ର ପ୍ରଯୋଜକ ମାନସ କୁମାର ସାହୁ(ମାନ) କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସହରର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଛୋଟ ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମିଷ୍ଟାନ୍ନ ବଂଟନ କରିଛନ୍ତି । ଏଥିସହିତ କୋଭିଡ କଟକଣା ଅନୁପାଳନ ପୂର୍ବକ କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରେ ପାଳନ ହେଉଥିବା ଗଜଲକ୍ଷ୍ମୀ ପୂଜାରେ ସମସ୍ତେ ମୁହଁରେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବା ଓ ସାମାଜିକ ଦୂରତା ରକ୍ଷା କରିବା ସହ ହାତରେ ସାନିଟାଇଜର ଲଗାଇବାକୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି ସମାଜସେବୀ ଶ୍ରୀ ସାହୁ ।   ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଏ.କେ.ବିଦ୍ୟାମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ ଜନ୍ମାଷ୍ଟମୀ ମହା ଆଡମ୍ବରରେ  ପାଳିତ

କଟକ,୧୯/୦୮/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) : କଟକ ସଦର  ୪୨ ମୌଜା ଦଧିବାମନପୁର  ସ୍ଥିତ ଏ.କେ.ବିଦ୍ୟାମନ୍ଦିରରେ ମହା ଆଡମ୍ବରରେ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ ଜନ୍ମ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.