Wednesday , December 8 2021
Home / ବିଶେଷ / ଚୋରା ବନ୍ଧୁକ କାରବାର ବେଳେ ୪ ଗିରଫ, ୫ ବନ୍ଧୁକ, ୧୨ ଗୁଳି, ୨ ଟି ମୋଟର ସାଇକେଲ , ୫ ଟି ମୋବାଇଲ ଫୋନ୍ ଜବତ

ଚୋରା ବନ୍ଧୁକ କାରବାର ବେଳେ ୪ ଗିରଫ, ୫ ବନ୍ଧୁକ, ୧୨ ଗୁଳି, ୨ ଟି ମୋଟର ସାଇକେଲ , ୫ ଟି ମୋବାଇଲ ଫୋନ୍ ଜବତ

କଟକ, ୨୦/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ ଦେବାଶିଷ ରଥ)-  ଗତିରାଉତପାଟଣା ପଥର ମୁଣ୍ଡେଇ ମଠ ନିକଟରେ ଚୋରା ବନ୍ଧୁକ କାରବାର କରାଯାଉଥିବା ସମ୍ପର୍କରେ ବିଶ୍ୱସ୍ଥ ସୂତ୍ରରୁ ଖବର ପାଇ ଚାଉଳିଆଗଂଜ ପୁଲିସ ସେଠାରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା । ପୋଲିସ ର ଚଢ଼ାଉ ରେ ଗୋଟିଏ ୭.୬୫ଏମଏମ ପିସ୍ତଲ,୩ ଟି (ସିକ୍ସର) ରିଭଲଭର,ଗୋଟିଏ ସିଙ୍ଗଲ ସଟ୍ , ୧୨ ରାଉଣ୍ଡ ଜୀବନ୍ତ ଗୁଳି,ଗୋଟିଏ ବଜାଜ ପଲସର ,ଗୋଟିଏ ହିରୋହୋଣ୍ଡା ସ୍ପ୍ଲେଣ୍ଡର , ୫ ଟି ମୋବାଇଲ ଫୋନ୍ ଜବତ କରିବା ସହିତ ୪ ଜଣ ଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲେ । ସେମାନେ ହେଉଛନ୍ତି ଚାଉଳିଆଗଂଜ ଥଟାରୀ ସାହି ର ମାଗୁ ଆଲିଆସ୍ ସୌମେନ୍ଦନ୍ର ସାହୁ(୩୨),ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲା ତିର୍ତୋଲ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କ୍ରିଷ୍ଣାନନ୍ଦପୁର କାଳିଆ ଆଲିଆସ ସେକ୍ ସାଜିଦ ଅଲୀ (୩୩),ବିରିଡ଼ି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ପାର୍ବତୀପୁରର ତିମିନା ଆଲିଆସ୍ ସୂଦର୍ଶନ ମଲିକ (୪୬) ଓ ବିରିଡ଼ି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଶଙ୍କରପୁର ବାସୁଜେନା ସାହି ର ଡ଼େଙ୍ଗା ବୁଢ଼ା ଆଲିଆସ୍ ବାଦଲ କୁମାର ଜେନା (୫୭) । ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ମାଗୁ ଆଲିଆସ୍ ସୌମେନ୍ଦନ୍ର ସାହୁ ନାମରେ ଚାଉଳିଆଗଂଜ ଥାନାରେ ୨ ଟି ଅପରାଧୀକ ମାମଲା ରହିଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ତଥ୍ୟ ସଂଗ୍ରହ କରାଯାଉଥିବା ଡ଼ିସିପି ଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି ପ୍ରେସ୍ ନୋଟ୍ ରେ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସଙ୍କଟରେ କଳାହାଣ୍ଡି ର ଧଳାସୁନା  

ଜୁନାଗଡ଼, ୦୭/୧୨/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର / ରାକେଶ ବେମାଲ)- ବାତ୍ୟା ଜୱାଦ କେବଳ ଉପକୂଳ ଓଡ଼ିଶା ନୁହେଁ କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲାରେ ମଧ୍ୟ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *