Monday , November 29 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଜନାର୍ଦ୍ଦନପୁର ରେ ଶାରଦୀୟ ପୂଜା  

ଜନାର୍ଦ୍ଦନପୁର ରେ ଶାରଦୀୟ ପୂଜା  

ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି,୧୮/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡିଶା ସମାଚାର /ଅଭୟ ଜେନା )- ମହାନଦୀ -ଚିତ୍ରୋତ୍ପଳା ଦ୍ବୀପାଞ୍ଚଳ  ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜନାର୍ଦ୍ଦନପୁର ଦଶଭୁଜା ବଜାର କମିଟି ପକ୍ଷରୁ ହରପାର୍ବତୀ ଙ୍କ ମେଢ଼ ସ୍ଥାପନ କରାଯାଇ କୋଭିଡ ନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ପୂଜାର୍ଚନା ବିଧିପୂର୍ବକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଉଛି । ସ୍ଥାନୀୟ  ମେଲୋଡି ଦଳ ଦ୍ୱାରା ଭଜନ ସମାରୋହ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାସହ ସଂକୀର୍ତନ ଦଳ ସଂକୀର୍ତନ ଓ ଜଣାଣ ପରିବେଷଣ କରିଥିଲେ । ସେହିପରି ଶନିବଜ଼ାର ରେ ଶନିଶ୍ଚର ବଜାର କମିଟି ପକ୍ଷରୁ ହରପାର୍ବତୀ ଙ୍କ ପୂଜାଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଉଛି । ବଜାର କମିଟି କର୍ମକର୍ତ୍ତା ମାନେ  ନିଷ୍ଠା ର ସହ ଶାରଦୀୟ ପୂଜା କୁ ପାଳନ କରିବା ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଆଗାମୀ ବର୍ଷ କୁ ଯେପରି କରୋନା ଦୂରେଇ ଯିବ ସେଥିନେଇ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଡାଇମଣ୍ଡ ଜୁବୁଲି ଲାଇବ୍ରେରୀ ସଭାପତି ସଚ୍ଚିଦାନନ୍ଦଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ଶୋକସଭା

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୨୯/୧୧/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ୧୮୯୭ମସିହାରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିବା କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସହରର ପୁରୁଣା ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡସ୍ଥିତ ଡାଇମଣ୍ଡ ଜୁବୁଲି ପବ୍ଲିକ ଲାଇବ୍ରେରୀର ସଭାପତି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *